in

Příběh Beáty (44): Převlékala jsem postel v pokoji svého syna. Už nikdy se na něj nebudu dívat stejně.

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, dnes vám povíme netradiční zážitek Beáty, který se stal, když se rozhodla udělat nějakou tu domácí práci když byl její syn na víkend pryč a její manžel pracoval venku. Rozhodla se převléknout postel, avšak i tu u syna v pokoji….

Objev.

Dlouho jsem odkládala převlékání postele v pokoji mého syna. Neustále sliboval, že to udělá sám nebo se vymlouval, že to ještě není potřeba. Nakonec jsem si tak řekla, že je načase vzít celou situaci do svých rukou a pustila jsem se do práce.

Vyndala jsem peřiny, polštáře, prostěradlo a dala je do pračky. Postel samotná se zdála být čistá a svěží. Při natahování nového prostěradla jsem ale narazila na něco pod matrací… Něco, co mě opravdu překvapilo a co jsem rozhodně nečekala.

pixabay.com

Muži?

Když jsem se ohnula, abych se podívala, co tam je, objevila jsem časopisy. Zprvu jsem se pousmála a pomyslela jsem si, že jsem narazila určitě na playboy nebo něco takového, co je pro kluky v synově věku naprosto normální. Při druhém pohledu jsem ale zjistila, že se nejedná o ženy.

Byla to hromada časopisů s fotografiemi atraktivních mužů, kteří rozhodně nebyli tak oblečení, jak by člověk očekával… Narazila jsem zjevně na tajný poklad mého syna, který si až doposud pečlivě schovával.

Co teď?

Cítila jsem nejistotu ohledně toho, co s tím mám nyní udělat. Povlečení se už pralo, takže jsem ho rozhodně nemohla vrátit a předstírat, jako by se nic nestalo. Svoji práci proto dokončím, ale nejsem si úplně jistá, jestli dokáži před synem utajit, že jsem objevila jeho tajnou skrýš.

Mám na něj tolik otázek… Je z něj vážně gay? Nebo je to jen fáze? Doufala jsem, že se dočkám vnoučat, ale nyní to tak úplně nevypadá… Jisté ale je, že se na něj už nedokáži dívat stejně.

Reklama