in

Příběh Anety (29): Mám skvělé manželství. Funguje ale jen díky nevěře.

pixabay.com
Reklama

Anetin příběh se může zdát trochu neobvyklý. Možná se budete ptát, proč by žena, která žije v dobrém manželství, potřebovala něco víc. No, už od samého začátku to nebylo úplně tak, jak by sis představovala…

Můj manžel David je skvělý muž. Spolu jsme prošli mnoha radostmi i výzvami života. Milujeme se a respektujeme, a přestože jsme spolu šťastní, existuje v našem vztahu jedna věc, která mi dlouho chyběla. Intimní spojení.

Od začátku naší cesty spolu jsem věděla, že sex s Davidem nebude úplně to, co jsem si představovala. Máme rozdílné potřeby a představy o tom, co je dobré. I přesto jsem se snažila podřídit se jeho potřebám, ale časem jsem si uvědomila, že to nestačí. Cítila jsem se nepřirozeně, nespokojeně a hlavně neuspokojeně.

A pak přišel Pavel, Davidův kamarád. Nikdy jsem nepředpokládala, že by se mezi námi mohlo něco stát. Ale když jsme spolu začali trávit více času, začala jsem si uvědomovat, jak moc to mezi námi jiskří. Byla to neuvěřitelná kombinace intelektu, humoru a fyzické přitažlivosti. Ale nebylo to jen o sexu. Bylo to o spojení na mnoha úrovních.

pixabay.com

Postupně jsem si uvědomila, že Pavel je schopen mě uspokojit nejen fyzicky, ale i emocionálně. S ním se cítím plně živá, uvolněná a šťastná. A toto spojení mi pomohlo najít rovnováhu i ve vztahu s Davidem. Byla jsem schopná být mu opět oddaná a milující manželkou, protože jsem už nemusela hledat to, co mi chybělo, mimo náš vztah.

Ano, moje situace je komplikovaná a ne každý by to chápal. Ale v našem životě není vše černobílé. Vím, že Davida miluji a díky Pavlovi s ním mohu zůstat bez toho, aniž bych mu musela neustále něco vyčítat.

Reklama