in

Modelka na OnlyFans schytala kritiku! To, co dělal její syn je k nepochopení.

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, dokázali byste si představit, že by jeden z vašich rodičů vystupoval na platformě OnlyFans a veřejně se to vědělo? A co hůře, kdybyste to byli zrovna vy, kdo by ten obsah natáčel i fotil? Ano, zní to úchylně, ale i tohle se děje….

Bývalá modelka Miss Bumbum Andressa Urach, která se ve svých 35 letech podruhé vrátila na OnlyFans, si tentokrát přivedla pomoc. I když ona sama to tajila, její syn to veřejně v rozhovoru přiznal. Je to totiž právě on, kdo stojí za celou tvorbou své matky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inteligência Ltda. (@inteligencialtda)

“Arthure, jsi to ty, kdo natáčí Andressi Onlyfans?” padlo v otázkách na Instagramu na syna slavné modelky. “Jo, s fotkami to fakt šíleně umím, že?” bez problému odpověděl a rozhodně se netajil. “Nestydíš se za to, že se tvoje matka prodává a natáčíš ji při tom?” zazněl další dotaz, na což odvětil: “Nestydím se, jsem s jejím rozhodnutím velmi vyrovnaný.”  To se ale rozhodně nedá říci o dalších lidech, kteří jsou této prapodivné spolupráce svědky.

Nevíme, jaké z toho máte pocity vy, ale nám to celé připadá opravdu velmi šílené, úchylné a až bizarní. Nedokážeme si představit, že bychom své rodiče byť jen omylem viděli obnaženém, natož je takto natáčet a fotit v erotické slova smyslu.

Jak byste se k tomu vyjádřili vy? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama