in

Tadeáš Veselý se vzdal v Clashi bez boje, tak mu dala pěstí přítelkyně.

instagram.com
Reklama

Osmý galavečer Clash of the Stars se nesl v duchu neúspěchů. Ani Tadeáš Veselý se mu nevyhnul. Ačkoli se chtěl zápasu fikaně vyhnout až v kleci, nakonec dostal nakládačku od své přítelkyně, kterou jeho krok pořádně naštval. Skončila dokonce v náruči jeho někdejšího rivala Mawara.

Ostudu na posledním Clashi si způsobil Tadeáš Veselý sám. Po dvou vteřinách zápasu s Miroslavem Lonerem alias Faynem se vzdal a myslel si, jak na to vyzrál. Jeho přítelkyně Tereza Taliánová to však viděla úplně jinak a svého přítele napadla alespoň ona. Vzhledem k tomu, že je Tadeáš svým vzdáváním nebo nenastoupením známý, asi jí už došla trpělivost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Expres.cz (@exprescz)

Během Tadeášova rozhovoru s médii se na něj Tereza vrhla a potupně mu vrazila pěstí. “Jsi tak zbabělej, tak jsem ti tu hubu chtěla rozbít já,” křičela na něho. Poté skončila v náruči Tadeášova soupěře. Tím to ale neskončilo. Druhý den přidala na truc na svůj Instagram nové video.

Na něm se objevila s Tadeášem Růžičkou alias Mawarem, ten se s Veselým utkal na Clashi 5 a vyhrál. Na onom videu Mawar objímá Terezu na lavičce v parku a společně s ní rapuje do písně. Jasný vzkaz Veselému.

Stejně jako u divadýlka s Bejrem a jeho nahraným napadením moderátora však lidé spekulují, zde je tenhle rozchod reálný nebo ne. Den předtím spolu totiž dvojice laškovala a tak je možné, že i tohle je jen za účelem vyšší sledovanosti.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama