in

Příběh Aleny (42): Uklízela jsem v pokoji své dcery. Na to, co najdu, jsem nebyla připravena.

pixabay.com
Reklama

Dnešní příběh je o Aleně, která se při pokusu uklidnit pokoj mé dcery, nestačili divit vlastním očím. Její dceři je čerstvě 15 a tak byla objevem pod matrací velmi překvapená. Myslela si, že je její holčička ještě nevinná, ale jak se zdá, už dávno tomu tak není. 

Úklid.

Pokoj mé dcery byl pro mě vždycky zdrojem stresu. Neustále jsem ji prosila, aby ho uklidnila, ale zdálo se mi, že mě vůbec neposlouchá. Co jsem taky mohla od puberťačky čekat. Nakonec jsem se proto rozhodla, že to udělám sama.

Chtěla jsem, aby měla čistý a pohodlný prostor pro svůj odpočinek a učení. Využila jsem proto víkendu, kdy byla na tanečním soustředění a já věděla, že mi v to nijak nezabrání a zároveň jsem doufala, že ji tím mile překvapím. Ani mě se v jejích letech nechtělo nijak moc uklízet.

Objev.

Začala jsem tedy s úklidem. Vyměnila jsem záclony, vysála koberec, utřela prach. Avšak co jsem našla při povlékání postele, mě přivedlo do rozpaků. Pod matrací jsem objevil elektrický zubní kartáček. Zprvu jsem byla zmatená, protože jsem si nedokázala představit, proč by si dcerka něco takového schovávala pod matrací a neměla to v koupelně.

Dala jsem ho bokem, abych se jí na to později mohla zeptat a chtěla jsem pokračovat dále při převlékání postele. Při zastrkování prostěradla za matraci na mě ale vykouklo něco dalšího. Našla jsem Bravo, časopis pro teenagery, který byl nalistovaný na stránce s erotickými příběhy.

pixabay.com

První hračka?

V ten moment mi to došlo. Nevěděla jsem, jestli se mám zlobit, smát se a nebo se cítit trapně. Právě jsem našla zřejmě první pomůcku mé dcery k uspokojení, aby nějak zvládala své pubertální rozbouřené hormony. Popravdě, něco takového by mě vážně nenapadlo.

Douklízela jsem zbytek pokoje a u toho přemýšlela, co budu se svým objevem dělat. Mám si s ní o tom promluvit? Nebo vše vrátit na svém místo a dělat, že jsem to při uklízení nenašla? Nebo to mám probrat s manželem? Prozatím si to nechám jen pro sebe, ale mám obavy, jestli by nebylo lepší si s dcerou o tom promluvit.

Reklama