in

Příběh Karolíny (31): Po nevinném firemním večírku udělal kolega něco, co mu do smrti neodpustím.

Reklama

Karolína si myslela, že firemní večírek bude jen nevinnou zábavou. Ale co když se z nevinného večírku stane noční můra? Přečtěte si příběh Karolíny, které začal následující pracovní týden tak, jak by v životě žádná z žen určitě nechtěla.

Karolína, mladá a ambiciózní pracovnice významného korporátu, se těšila na firemní večírek, který sliboval zábavu a odpočinek od pracovního shonu. Před odchodem do hotelového komplexu, kde se večírek konal, si oblékla pečlivě vybrané šaty, nalíčila se a vyrazila užít si skvělý večer po boku svých kolegů a kolegyň.

Při vstupu do luxusního prostředí hotelového sálu ji okamžitě oslnila atmosféra, hudba a spousty dobrého jídla. Ihned se posadila u stolu s dalšími kolegyněmi. Večírek začal skvěle. Po pár skleničkách se vydala na toaletu. V chodbě, rozdělující sál a toalety, potkala Milana, kolegu z vedlejšího oddělení, který se jí od okamžiku, kdy poprvé vkročila do kanceláře, strašně moc líbil.

Milan byl šarmantní a charismatický chlap, který zaujal Karolínu nejen svým vzhledem, ale i smyslem pro humor. Během večera se spolu skvěle bavili, tancovali, smáli se, a Karolína začínala pociťovat mezi nimi čím dál tím větší jiskření.

Po několika skleničkách vína a žhavých pohledech se vydali do hotelového pokoje. Atmosféra byla plná touhy a vzrušení, a tak se oba nechali unášet vášní a intenzitou okamžiku. Ráno se Karolína probudila vedle Milana s pocitem štěstí a euforie. Věděla, že nemusí mít žádné výčitky, však je nezadaná a Milan taky. Oba si večer náramně užili. Karolína odjížděla z hotelového komplexu s hlavou plnou otázek: “Zamilovala jsem se?” , “Byl to jen pouhý úlet?”. Celý víkend se snažila přijít na odpověď, avšak v pondělí se stalo něco, co rozhodně nečekala.

Když v pondělí přišla do práce, vždy si ještě před začátkem směny udělala kávu. U kávovaru potkala Míšu, kolegyni, se kterou má opravdu dobrý vztah. Ovšem už z jejího pohledu bylo jasné, že se něco děje.
“Kájo, musím ti něco ukázat, hlavně prosím nevyšiluj!”. V tu chvíli Karolína vůbec nechápala co se děje, ovšem po pohledu na displej telefonu ji přejel mráz po zádech.

Na telefonu byla fotografie, na které byla Karolína vyfocena v posteli na hotelovém pokoji nahá! Peřina zakrývala pouze vrchní část jejího těla. V tu chvíli Karolíně došlo, co se stalo. Během společné noci ji Milan vyfotil. Ovšem nejhorší bylo, že Milan tuto fotografii přidal do jedné z chatovacích skupin se svými kolegy. Ovšem nevšiml si, že členem skupiny je také kamarádka Míša.

Karolína se cítila hrozně. Pocit trapasu, bezbrannosti a vzteku se v ní mísil s nejistotou a strachem, co se bude dít. Je to opravdu vše, co Milan udělal? Nekolují ještě nějaké další fotografie či videa z onoho večera? V hlavě měla spousty otázek, na které se bála znát odpověď.

Jak má Karolína v takové situaci reagovat? Má změnit zaměstnání nebo to má říct šéfovi a požadovat vyhazov Milana i přes to, že to vlastně nic nezmění?

Reklama