in

Fregamercz podal na Shopaholicadel trestní oznámení! Podle Adély má David AIDS.

ShopaholicAdel Vs. Fregamercz
instagram.com
Reklama

Fregamercz nenechá lživé informace na jeho osobu jen tak. V nedávném streamu ShopaholicAdel obvinila Davida z toho, že má AIDS. David si to samozřejmě nenechá líbit a situací se momentálně zabývá policie.

Pár měsíců zpět by nikdo neřekl, že ShopaholicAdel a Fregamercz půjdou od sebe, jelikož mezi nimi bylo obrovské propojení. Jakmile se ale před měsícem a půl rozešli, ihned jeden druhého začali pomlouvat, jakoby na hezké chvíle úplně zapomněli. Po rozchodu si téměř hned oba našli nového partnera, přičemž David (fregamercz) už se svojí nynější přítelkyní čeká dítě. Adéla navíc svým nedávným obviněním překročila veškeré meze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FatdadOfficial2®️ (@fatdadofficial2)

“Určitě bych chtěla něco od Davida no, ještě bych od něj něco chytla. David má AIDS,” zmínila na svém nedávném živém vysílání Adéla své kamarádce a celému TikTok chatu. Verdiktu se následně obě TikTokerky začaly smát. To však ještě nevěděly, že se tento záznam dostane také k Davidovi, který v současné době chystá proti Adéle podat trestní oznámení.

“Jsou to lži. Momentálně radši čekám na výsledky testu, ale tímto mě pohoršila. Už je to v řešení policie. To, co dělá, není v pořádku,” uvedl David v rozhovoru pro místní redakční stránku. Po výsledcích testu se uvidí, jak s Adélou policie naloží či z toho vyvázne s čistým štítem.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama