in

Bývalý přítel ShopaholicAdel otevřeně o jejich intimním vztahu! Jak si žije dnes?

instagram.com
Reklama

Bývalý přítel ShopaholicAdel, David “FregamerCZ” Pražák otevřeně promluvil o jejich bývalém vztahu. Ze začátku prý měli s*x, později už ne. Dle jeho slov si Adéla vymýšlí a nedá se jí věřit ani nos mezi očima. V současné době je David šťastný s přítelkyní Eliškou a Adéle se vyhýbá obloukem. 

Určitě si každý pamatuje na bývalého přítele kontroverzní české influencerky ShopaholicAdel – Davida Pražáka. Na sociálních sítích David vystupuje jako “Fregamercz“, přičemž v současné době se snaží žít spíše klidný život a není nadále příliš aktivní. Pro místní média po dlouhé době poskytl rozhovor, který si můžete pustit ZDE. V rozhovoru popsal, že vztah s Adélou ho poznamenal nejspíše na celý život a také zmínil jeho krásný život s nynější přítelkyní Eliškou. Občas spolu prý živě vysílají na TikToku, jinak se ze sociálních sítí ztratil.

Já sám už nekoukám na videa Adély, protože je to furt to samé dokola. Začarovaný kruh a pořád t tak bude, pokud se z toho nedostane sama, Adéla je prostě Adéla. Na ní je poznat ten nacismus. Ona se chvíli chová mile a jakmile si je jistá, že s ní ten člověk bude, tak otočí. Začne potom říkat, že je všechno její, že to ona je ta celebrita. Když se ti lidi začnou bránit, tak je to hned zle, když není po jejím,” vysvětlil vztah s Adélou v rozhovoru David. Se svojí přítelkyní prý vztah s Adélou řešili jen okrajově.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Steel Fame (@steel_fame)

David byl u zrodu ShopaholicAdel a mohl tak pozorovat, jak jí rychle narůstající popularita mění v přímém přenosu. Podle jeho slov je Adéla narušený a nemocný člověk. “Můžu s čistým svědomím říct, že když jsme byli spolu, žádné drogy ani alkohol nepožívala. Je sice hubenější, ale není to kvůli drogám. Zároveň říkám, že jsme spolu na začátku normálně spali, ale ke konci už vůbec. Ona se prostě snaží hrát chudinku, to je právě ono. Já nevím, jestli s těmi dalšími partnery byla domluvená, že o tom budou lhát, ale přijde mi to fakt dost divný. Jako v jejím věku tvrdit, že se bojí se*u, navíc po všech vztazích, co měla? To prostě nevymyslíš,” smál se David.

Reklama