in

Shopaholicadel: kolik momentálně vydělává? Této částce neuvěříte!

ShopaholicAdel
tiktok.com
Reklama

ShopaholicAdel ve svém nedávném živém vysílání zmínila, na kolik si, i po těch všech kauzách, přijde peněz. Ačkoliv je nejvíce nenáviděnou influencerkou na českém internetu, vydělá si víc než je dvojnásobný plat v normální práci! Nejspíše je to kvůli rozchodu s Davidem.

Adéla Pulcová, která na sociálních sítích vystupuje jako ShopaholicAdel, je již delší dobu jednou z nejkontroverznějších osobností na českém internetu. Ačkoliv už proběhlo několik snažení o to, aby Adéla na sociálních sítích přestala být relevantní, stále se jim to zcela nepovedlo. Její tvorba však dostává pouze negativní zpětnou vazbu, to ji ale nevadí.

@pohadkovylesDEKUJI MOC LIDICKY A ZLATICKA ZA SLEDOVANI VAZIM SI TOHO A MAM RADA SVOU PRACI NA ZIVNOST, DEKUJI HONZÍ ZA POMOC CO SE TÝKÁ NOVÉHO TIKTOKU, JSI TEN PRAVÝ KTEREHO MOC MILUJI🫶🏻💞💕💋 JSI MI MILÁČKU VELKOU OPOROU A PODPIROU V ŽIVOTĚ❤️💖🥰😘😍♬ původní zvuk – shopaholicadel

Její, nyní už bývalý, přítel David Pražák (Fregamercz) v rozhovoru pro česká média ihned po rozchodu odhalil, že její měsíční výplata klesá. Před několika měsíci vydělávala i 80 tisíc, nyní jí prý měsíční příjmy klesají a dle Davidových slov může být ráda, že vůbec utáhne nájem v Praze.

“V dubnu mi přijde 85 tisíc korun. Klidně vám pošlu fotku, nemám s tím problém, nemám co schovávat,” sdělila fanouškům v živém vysílání Adéla. Ačkoliv je Adéla nejvíce nenáviděnou influencerkou v Česku, momentálně si přijde na větší peníze, než v minulosti. Nejspíše za to ale může kauza s rozchodem, kdy fanoušci klikali na všechny její sociální sítě.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama