in

David byl Shopaholicadel nevěrný? Při rozhovoru se prořekl a navíc bude otcem!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, pamatujete si na tu dobu, kdy zhruba dva měsíce dozadu žádal David alias Fregamer svoji tehdejší snoubenku Shopaholicadel v televizi potřetí o ruku? A co takové události teprve měsíc a půl zpětně, kdy na sebe hned den po rozchodu začaly házet špínu? A čím blíže jdeme do současnosti, tím zajímavější to je. Nejen Adéla byla totiž při výběru nového partnera velmi rychlá…

Lidé se zamilovávají, ale také rozcházejí. Proto není divu, že samotný rozchod Shopaholicadel s Davidem moc lidí neprožívalo. Všichni spíše jen sledovali komické a bizarní okolnosti, jako například nastěhovaný nový přítel u Adély v bytě ještě ten den, kdy vyhodila Davida. Jak jsme se ale dozvěděli, sám David nakonec tak úplně nevinný nebyl.

@vencozs Fregamercz potvrdil, že podváděl Shopaholicadel! #fregamercz #shopaholicadel #clashofthestars #clashofthestars5 #reakce #fyp #foryou #foryoupage #protebe #protebepage #cz #czech ♬ původní zvuk – Vencozs

Jak si můžete v TikToku výše sami poslechnout, David si našel novou přítelkyni po 6 dnech od rozchodu s Adélou. Na tom by samo o sobě nic zvláštního nebylo, protože by stále byl “pomalejší”, než Adéla, která to stihla dříve, než měl vůbec sbaleno. Jak do toho ale zapadá již 10 týdenní těhotenství?

“První týden jste už počali dítě?” ptá se moderátor Davida, který ihned bez váhání odpoví: “Ne, ne, ne, ne, ne. My jsme se totiž setkávali už v době, když jsem vlastně byl s Adélou.” 

Touto informací samozřejmě překvapil nemalé množství lidí a spolu s komentáři, která mu gratulovali jako budoucímu otci, schytal i vlnu kritiky. Ať už to celé však bylo jakkoli, Davidovi tuto radostnou novinku rozhodně přejeme a jsme upřímně zvědaví, zda to bude holka nebo kluk.

A na co vsázíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na tiktok.com, extra.cz a lajk.iprima.cz

Reklama