in

Nový přítel SHOPAHOLICADEL údajně TÝRAL psa. ŽIL ve špíně a MILUJE alkohol?

Adéla Pulcová a Jan Kulas
Instagram.com instagram.com
Reklama

ShopaholicAdel on se pyšní svým novým přítelem, o koho ale doopravdy jde? Údajně žije ve špíně a odpadcích. Na zemi se povalují psí výkaly a svého psa skoro utýral k smrti. Jeho profil na Instagramu ukazuje ve velké míře alkohol, drogy a chození do klubů, co na to Adéla?

To, že se ShopaholicAdel rozešla s Fregameremcz ví každý už nějakou dobu stejně jako to, že Adéla si hned po rozchodu našla dalšího chlapa. Co ale málo kdo ví je to, co je vlastně její nový přítel zač. Sama Adéla z něj dělá samozřejmě toho nejlepšího chlapa na světě, opak však může být pravdou.

@vencozs Nový přítel Shopaholicadel zanedbával svého psa a žil ve špíně? #shopholicadel #newboyfriend #shopaholicadelstream #reakce #rozchod #fyp #foryou #foryoupage #protebe #protebepage #cz #czech ♬ původní zvuk – Vencozs

Její nový přítel se jmenuje Jan Kulas a podle Adély se nechce ukazovat na veřejnosti, jeho Instagramový účet, na kterém má napsáno datum vztahu s Adélou však mluví o naprostém opaku. Veřejnost navíc mluví o tom, že měl údajně týrat zvířata a žije v obrovské špíně mezi odpadky, jak ukazuje uživatel vencozs na TikToku výše.

„On toho psa mlátil, týral, zavíral ho třeba na chodbě, když jel do práce. Pracoval ve Škodovce, takže třeba dvanáct hodin ji tam nechal zamknutou,“ tvrdí blízká kamarádka Kulase. Video, které vidíme výše je podle ní pravdivé a opravdu se jedná o jeho byt. Pes mu navíc po nějaké době utekl, to ho však vůbec netrápilo a šel se opít.

@ceskejinternetjeshit #foryou #fyp #shopaholicadel #fypシ #shopaholicadel #shopaholicadelmeme #fuj #bizar #shopaholicadelrealita #jankulas #foryoupage #foryourpage ♬ původní zvuk – 🐊

„Určitě se budete ptát, čí je ta mikina. Já jsem si ji půjčila, jelikož mi chybí můj partner, který je na noční. Tak jsem si jí půjčila a je mého partnera,“ zmiňuje Adéla na videu. Je tedy zřejmé, že si nového přítele se kterým je sotva měsíc nastěhovala k sobě do bytu a historie se opakuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Kulas (@jankulas)

Soudě podle jeho Instagramu je zřejmé, že si Honza velice libuje v alkoholu a tvrdých drogách, jelikož má téměř celý profil založený právě na principu ukazování těchto věcí. Dále na svůj Instagram dává také videa z klubů či fotky jídel z fastfoodů. Je dosti zajímavé, že Adéla se k tomu zatím nevyjádřila, ačkoliv po rozchodu s Davidem zmínila, že je David feťák a sama Adéla drogy údajně odsuzuje.

„Já se ničemu nedivím, On je můj bývalý přítel, na peníze byl vždycky a bylo mu fuk, jak holka vypadá a co je zač,“ tvrdí údajná bývalá přítelkyně Jana Kulase. Z tohoto se dá tedy usoudit, že je Honza s Adélou pouze kvůli penězům, jestli je to však pravda, to se zatím přesně neví.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama