in

Shopaholicadel se snaží o miminko! Nesmím se stresovat, sdělila fanouškům.

ShopaholicAdel
instagram.com
Reklama

Nejbizarnější tvůrkyně obsahu na českém internetu – ShopaholicAdel sdělila svému novému příteli své “Miluji tě” pouhých 10 dní od rozchodu s Davidem. Teď se prý navíc snaží o miminko.

ShopaholicAdel se s novým přítelem Janem Kulasem dala dohromady 10.3.2023 a už deset dní po jeho “odhalení” vyznal Honza Adéle lásku slovy “Miluji tě” na jeho Instagramovém příběhu společně s fotkou žemlovky. “Můj život je od 10.3.2023 ten nejlepší, jaký může být. Jsem moc šťastná a spokojená a hlavně jsem skutečně zamilovaná,” uvedla na svém Instagramu Adéla.

Je očividné, že nedávný rozchod ShopaholicAdel a Fregameracz Adélu vůbec netíží. Nejen že si Adéla našla téměř ihned po rozchodu nového partnera, teď se spolu navíc prý snaží o miminko.

@truemarcell Je to real nebo ne? 😳 #fyp #foryou #cz #sk #tiktok #fake #shopaholicadel #truemarcell ##videogames #hry ♬ původní zvuk – Marcel

“Nesmím se stresovat, snažíme se již od včera o miminko,” sdělila svým fanouškům na videu výše. “Hlavně doufám, že to bude holčička, já bych hrozně chtěla holčičku,” dodala Adéla. To se samozřejmě divákům vůbec nelíbí a snaží se to Adéle co nejvíc rozmluvit. Není se čemu divit, když všichni ví, jak dopadly všechny její domácí zvířata.

“Jestli tohle dopadne, jak s tím morčetem, tak to bude něco neuvěřitelného,” píše jeden ze sledujících. “Tyv*le, tak to bude těžkej bizár,” doplňuje další.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama