in

Shopaholicadel se tvrdě vyjádřila k Davidovi! Vyvrátila všechno, co o ní řekl.

ShopaholicAdel se vyjádřila ke kauze Fregamercz
youtue.com
Reklama

ShopaholicAdel zažívá v posledních dnech asi nejhorší chvíle za celou svoji kariéru. Nejen, že se s ní rozešel její snoubenec Fregamercz, také se na ní ale valí nenávist z každé strany. Nepomohlo tomu ani to, že si ihned po rozchodu našla nového přítele, kterého už podle příběhu na jejím novém Instagramu údajně miluje. 

“Já se s Davidem nikdy nerozejdu, to si hejtři nemyslete,” zmínila Adéla jen pár dní před tím, co se spolu nejkontroverznější česká dvojice ShopaholicAdel a Fregamercz rozešli. Bývalý přítel David se dal po rozchodu do řeči s nejedním reakčním kanálem a na ohledně Adély odhalil všechno, o co se kdo zajímal. Dále s ní už nechce mít nic společného.

Pár hodin po jejich rozchodu YouTube doslova vybouchnul reakcemi na nejrůznější videa, záznamy ze streamů či rozhovory se samotným Davidem, který vlastně potvrdil všechny spekulace ohledně domácího násilí, vaření, celkového chování a vlastně všeho, o čem se v minulosti spekulovalo. To by ale nebyla ShopaholicAdel, kdyby se k celé této situaci agresivně nevyjádřila.

V novém videu se dala do obhajování všeho, co proti ní David řekl a dle jejich slov ve všem lhal a za všechno může on. Nejen, že na Davida hodila roli tyrana, také prý nechal umrznout králíčka, nedělal žádné domácí práce a o Adélu se vůbec nezajímal. Samozřejmě se ale ve videu několikrát přeřekla a nebo v následujících větách sama vyvrátila svá tvrzení. Označila Davida za špínu a dle jejích slov je asi feťák. “Dej si svůj osobní život do pořádku a co se týká tvojí psychiky, že máš návyky k tomu kouřit a brát drogy. Nezlob se na mě, ale ty si v minulosti ty drogy asi bral,” zmiňuje Adéla ve videu.

“I kdybych časem s tím kamarádem z Tinderu byla, je to moje věc! Já nemůžu za to, že si s tím klukem rozumím a že vypadá úplně krásně, že vypadá jako Semir Gerkhan z Kobry 11,” vyvrací údajné lži o nevěře. Diváci se však u videa spíše baví, než aby brali její slova vážně, protože, jak jí všichni znají, budou to pouze plané lži a výkřiky do tmy.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama