in

Zoo! Na co se můžete těšit ve čtvrtek?

instagram.com
Reklama

S druhým týdnem v roce 2023 přicházejí také další díly oblíbeného seriálu ZOO. Co nás čeká ve čtvrtek 12.1.2023? Jak dopadl Charlieho podvod na starostu? Jak pokračuje odhalení nevěry Rokla jeho ženě? Jak dopadne Robertovo probuzení z kómatu a jakou roli v něm bude mít jeho exmanželka?

Charlie chtěl pomoci lidem a zachránit jejich byty před tím, aby je koupil a následně prodal starosta. Zůstali by totiž tak bez bydlení. Tak na něj vymyslel podvod s realitní kanceláří a byty od starosty odkoupil. Nicméně je odkoupil s tím, že je následně majitelům prodá za původní ceny a bez zjišťování  solventnosti. Starostovi ale Charlie vrátí peníze, za které je starosta nakoupil, aby ho nemohl dát k soudu. Jaká bude reakce vypečeného starosty a jak se zachová, když potká Ilonu, která v celé scéně hrála falešnou notářku? A jak zareagují nájemníci a jejich příbuzní? Budou lítat i facky.

U Roklových je stále dusno kvůli prozrazené nevěře a situaci začíná řešit Karlova tchyně. Nicméně mu ji rozhodně nehodlá ulehčit. ani Marie v ZOO nemá jednoduché chvilky a autonehoda v rodině Novotných jí překazí její kariéru. Jak zareaguje starosta a jakou odpověď na jeho podmínky bude mít Marie?

Eliška stále netrpělivě čeká na telefonát z nemocnice, kdy se její milovaný Robert konečně probere z kómatu. To se jí konečně poštěstí, ale ne úplně dle jejích představ. Robert totiž zapomněl 10 let svého života a na scénu přichází jeho vypečená, vypočítavá exmanželka. Jak dopadne její setkání s Eliškou? 

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama