in

Zoo! Když plány nevycházejí? Dozvíte se v úterý 28.2.2023.

instagram.com
Reklama

Na co se můžeme těšit v oblíbeném seriálu Zoo v úterý 28.2.2023? Karel pošle Stázku opět pryč. Filip hlídá dětí Sylvě. Anička se stále více hádá s Adamem. Loupež u Polákových má komplikace. Robert se žení v zoo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

U Roklových je stále nepříjemné napětí a tak se Karel rozhodne poslat Stázku pryč. Dohodne se s Dianou, matkou Stázky a pošle ji ke kamarádce, kde to Stázka zná a má tam i svoji kamarádku. Karel toto řešení vidí jako cestu k usmíření s Marií. Marie to ale bohužel vidí jinak. Jak se Stázce bude líbit v novém domově a co na její odchod řekne Marie?

Mezi Ančou a Filipem to stále jiskří. Když se Filip začne motat kolem Sylvy, Anču to nenechává chladnou. Naopak s Adamem se stále více hádá. Když přijde nabídka grantu pro zoo, rozhodne se Anička, že vedení přenechá Adamovi. A i když se do toho musela zapojit i Sidonie, nakonec se podaří. Adam ale bohužel z jejího rozhodnutí nadšený není a přichází další hádka.

Charlie chce dokončit loupež obrazů u Polákových. Charitativní aukce Polákové v restauraci je výborná příležitost. Vše je připraveno, ale aukce se nakonec přesouvá k Polákovým domů, protože na místě aukce byla nahlášena bomba. Kdo bombu nahlásil a jak se k tomu dvojčata postaví?

Robert se skutečně rozhodl vzít si svoji bývalou ženu v zoo. Eliška si stále stojí za tím, že Robertovi do aktuálního vztahu zasahovat nechce. Ostatní se ale domnívají, že je Robert Eliščina osudová láska a že by o něj měla bojovat. Jak nakonec dopadne Robertova svatba a jak ji ovlivní Eliščina přítomnost?

Danuše se potká díky náhodě v zoo s Raulem, který jde za Radkem. Raul by si s Danuší rád promluvil a vysvětlil jí, že informace, které jí o něm podal Radek, jsou nesmysly. I přesto, že jí situaci vysvětlí, Danuše není úplně nadšena a chystá se na cestu do Brna. Setká se ještě Danuše s Raulem? A jak to mezi nimi dopadne?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama