in

Zoo! Na co se můžete těšit ve čtvrtek 23.2.2023?

instagram.com
Reklama

Po návratu Adama je Filipovi celkem nepříjemně. Zamiloval se do Anči a Adamův návrat se mu vůbec nehodil. Charlie spěchá na dokončení zakázek. Robert plánuje svatbu s bývalou ženou. Danuše si více rozumí s Raulem. Eliška jde na Rande s Břéťou. Tess a Izzy nadále randí s Markem a Vojtou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Adam se vrátil z Amazonie a ihned se chce vrátit do pracovního procesu. Poprosil Roklovou, aby nechala Anču na pavilonu plazů a ona souhlasila. Nicméně v pracovních názorech se společně úplně neshodují a začínají se hádat. Filip jeho návrat nenese moc dobře. Dokážou nakonec Adam a Anička přijít na společnou řeč i v práci? A jak zamává s Filipem Adamův návrat?

Charlie chce dokončit zakázky a přesunout se do Budějovic. Tess i Izzy se ale stěhovat nechtějí. Chtějí zůstat, aby dali šanci vztahům s Vojtou a Markem. Snaží se akci pozdržet. Jak dopadne Albertův romantický výlet do welness hotelu? A proč bude muset Marek pomáhat zachraňovat Izzy?

Robert se rozhodl se svojí ženou, že v zoo uspořádají svatbu. To samozřejmě velmi ubližuje Elišce. Kolegyně jí radí, že by měla ještě o Roberta zabojovat. Eliška se ale boji Roberta vyhýbá a rozhodne se přijmout pozvání na večeři od Břéti. Jak nakonec dopadne jejich rande a porozumí si Eliška s Břéťou?

Danuše si užívá volno u rybáře Raula. S Raulem si rozumí a do ruchu běžného života se jí vracet úplně nechce. Raulovi taky není úplně lhostejná. Radek si bohužel před Danuší pustí pusu na špacír a Danuše se od Raula odcizí. Jakmile to ale Raul zjistí, velmi se na Radka rozčílí. Rozhodne se s Danuší usmířit a dát jí najevo svou náklonnost.

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama