in

Zoo! Na co se můžete těšit ve čtvrtek 26.1.2023?

instagram.com
Reklama

Co nás čeká ve čtvrtečním díle oblíbeného seriálu ZOO? “Sestru nezradím”. Již název napovídá, co bude hlavním tématem tohoto dílu a tedy Izzy a Tess. Podaří se Sid zachránit vajíčka želvy? A jak si Albert poradí s umístěním samce žirafy?

Tess a Izzy zjistily, že Mára si z nich utahuje a že se dozvěděl, že jsou dvojčata. Rozhodnou se skončit s ním obě dvě. Marek si myslí, že si z něj holky utahovaly první a scházely se s ním schválně. Bohužel ho vtípek na holky přijde dost draze. Přijde díky tomu o obě sestry. Jak se s touto dohodou srovná Tess, které se Mára líbí?

Sid má stále v zoo problémy s kolegy a její oporou je Filip, se kterým se stále více sbližují. Navíc ji čeká nelehký úkol – zachránit vajíčka želvy obrovské. Adam nebere již několik dní telefon a tak vše zůstává na ní. Kolegové na ni neustále nasazují i před Albertem a ten se Anči nečekaně zastane. Bude mít konečně od jedovatých poznámek kolegů klid?

Albert stále v zoo dělá dusno a nastavil pravidla, která má problém i on sám dodržovat a zaměstnanci mu nedají nic zadarmo. Musí si poradit s umístěním žirafího samce do jiné zoo. S humánním usmrcením starosta nesouhlasí a Alberta čekají odpovědná rozhodnutí. Jak vyřeší problém s konfliktním žirafím samcem?

Eliška je stále smutná z Robertova výpadku paměti a dokonce se objeví její otec. S ním Eliška nemá dobré vztahy a nechce s ním nic mít společného. Nicméně je otec velmi neodbytný a snaží se znovu navázat vztah a chce především poznat kluky. Jak si Eliška s návštěvou otce poradí? A z jakého důvodu skutečně přijel?

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama