in

Zoo! Na co se můžete těšit v úterý 31.1.2023?

instagram.com
Reklama

Další díl oblíbeného seriálu ZOO nese název Vědecká metoda. Jak pokračuje usmiřování u Roklů? Jak vyřeší ztracení dětí? Vymyslí konečně Anča záchranu vajíček želvy obrovské? A co záchrana žirafího samce?

Stázka se stále snaží dát Marii a Karla dohromady. Stázka se od kamarádky při návštěvě zoo dozví historku, jak se rodiče usmířili po tom, co se ztratila. Vojtu čeká soud, na který se nakonec dal proti vychovateli, který ho v pubertě zneužíval. Co vymyslí Stázka, aby se Marie a Karel dali konečně dohromady? A jak Vojta zvládne soud?

Anča má radost, že vajíčka želvy obrovské přežila noc. I to je totiž úspěch. Ale je stále nešťastná z toho, že se Adam neozývá a nemůže jí poradit. Adamův dědeček ji vezme do bytu, aby v Adamově počítači našla alespoň informace. Podaří se jí do počítače dostat a najít zdroje které potřebuje? Ozve se konečně Adam? A jak nakonec dopadnou želví vajíčka?

Eliščin táta Rudolf přijde s novým nápadem. A sice, záchranou žirafího samce před humánním usmrcením. Chce si ho vzít do svého zvěřince, který má v rámci cirkusu. Nápad se Elišce líbí. Jaké podmínky si vymyslí na Alberta? Díky Eliščině otci se o usmrcení samce dozví aktivistky a napadnou Alberta přímo v zoo. Jak si zoo poradí se skupinou aktivistů v čele s Rudolfem Krásným?

Charlie vymyslel, jak pomoci Katce a tak jí pošle na pomoc novou brigádnici. Bohužel se situace nebude vyvíjet dle jeho představ. Tess se stále schází s Markem, ale stále se musí schovávat před Charliem. Izzy na její nedodržení dohody přišla, nicméně jí to nemá za zlé. Marek je ze schovávání před Charliem nesvůj a chce odpovědi. 

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama