in

Zoo! Na co se můžete těšit ve čtvrtek 19.1.2023

instagram.com
Reklama

Ve čtvrtek 19.1.2023 se můžeme těšit na díl “Beránka vlkům”. Mára se dále sbližuje s Tess, Sid musí čelit narážkám kolegů ze Zoo a Eliška se konečně sejde s Robertem. Viki konečně porodila chlapečka a Eva Burešová se již velmi brzy vrátí na scénu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Že to mezi Márou a Tess jiskří už je pár dní jasné. Jejich vztah se nadále prohlubuje. Jak ale dopadne setkání, kdy se náhodně potká s Izzy a vezme ji na oběd? A jak na jejich společný oběd zareaguje Tess? A co teprve Marek, který se dozví, že Tess je z dvojčat?

Sid to má v Zoo momentálně těžké. Všichni, i její přátelé jí zazlívají chybu její rodiny a sesazení ředitelky Roklové. Albert dělá v Zoo dusno a veškeré jeho schválnosti dávají zaměstnanci zoo za vinu právě Sid.  Jediný kdo se jí zastává je nový spolubydlící Filip. Rozumí její situaci a všude ji hájí. Jak dopadne snaha Sid a její babičky o návrat Roklové do ředitelského křesla? A co na to ostatní kolegové?

Eliška se pořád trápí kvůli Robertovi, který ztratil paměť. Nicméně konečně se jí podaří díky jeho matce s Robertem setkat a chvíli s ním mluvit. I když je to pro Roberta velký šok, snaží se nastálou situaci pochopit. Jak zareaguje Robertova vypočítavá manželka a s čím přijde za Eliškou? A jak na tuto situaci zareaguje sama Eliška?

V rodině Roklových stále panuje nepříjemná atmosféra a Marie se chce rozvést. Dokonce si i pronajala byt. Co na to její manžel? V zoo Marie Roklová tiše sleduje Brázdovi léčky na Alberta, kterého čeká nepříjemný a ponižující pád. Zaměstnanci zoo mu totiž jeho naschvály nedají zadarmo.

inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama