in

Zoo: na co se můžete těšit v úterý 24.1.2023?

instagram.com
Reklama

Čeká nás další díl zoo, který se nazývá poslední kapka. Jak pokračuje Sid s kolegy v zoo, kdy ji všichni obviňují za to, že je Albert ředitelem? K jaké další dobročinnosti se odhodlá Charlie? Posune se konečně situace Roklových správným směrem? Jak zareaguje Marek na to, že Tess má dvojče a co Eliška a Robert? To vše se dozvíte v novém díle Zoo.

Sid přijde výhružná hlasová zpráva týkající se aktuálních problémů v zoo. Sid se snaží v zoo stavět proti Albertovi, aby ostatní pochopili, že s ním nemá nic společného. Bohužel se jí to vymstí a Albert opět vše otočí v její neprospěch. Se vším mu pomáhá jeho otec, především se smlouvami a situace se velmi vyostřuje. Co bude pro Sid poslední kapka a k čemu se rozhodne?

Charlie se snaží zachránit útulek pro psy před Polákem a společností, kterou zastupuje. Dvojčata ale moc nesdílejí smysl pro jeho dobročinnost, a tak se Charlie rozhodne situaci řešit sám. V útulku ale s nabídkou pomoci moc nepochodí, protože vše vypadá, že s Polákem spolupracuje. Jak nakonec dopadne situace s útulkem po návštěvě Poláka? A co bude Charlie říkat na nového člena rodiny?

Marie Roklová se stále nevrátila domů a tak se musí Karel starat o děti sám. Navíc Stázka dostane vysoké horečky a to je pro něj i jeho tchyni vysoké sousto. Jak mu pomůže s nemanželskou dcerou Marie? Změní se nějak její postoj ke Karlovi?

Marek už ví od Vojty, že Tess má dvojče a hodlá si tuto informaci pořádně užít. Připraví si pro holky různé práce a činnosti, aby si z nich udělal legraci a pěkně je potrápil. Jak to ovlivní vztah mezi dvojčaty a přijdou nakonec na Markovu lest.

Eliška navštívila Roberta i s kluky, ale setkání nedopadlo úplně vesele, protože si Robert na Elišku ani kluky skutečně nevzpomíná a jeho paměť vše zavádí pouze k bývalé ženě. Ta se Roberta rozhodně nehodlá vzdát a stále si jede za svým a plánuje s Robertem miminko. Jak zareaguje Eliška, když uvidí Roberta s bývalou ženou v milostném obětí?

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama