in

Video: FattyPillow na Omegle? Milé překvapení pro jeho fanoušky!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, dokázali byste si jen tak povídat s cizími lidmi, které byste potkali na internetu? Nemáme však na mysli žádné dopisování, ale rovnou videohovory, které jsou navíc opravdu velmi náhodné. Nikdy totiž nevíte, s kým se spojíte. A přesně tento typ “adrenalinu” si vyzkoušel i nám všem známý FattyPillow!

FattyPillow také dříve přezdívaný jako Tlustej Kárl, je známý český youtuber, streamer a především bavič, který si díky svému upřímnému smyslu pro humor a srdečnému vystupování získal obdiv u mnoha z nás. Sám to neměl a doteď nemá ve svém životě jednoduché, a přesto chce svým fanouškům dávat tolik radosti, kolik jen dokáže. Tentokrát k tomu využil internetovou stránku Omegle.

Jak můžete sami vidět na videu, Omegle spočítá v tom, že vás náhodně spojuje s lidmi z určité země, které jsou momentálně na platformě aktivní, a vy tak nikdy nevíte, kdo vám bude na videohovor přiřazen. A právě tohoto kouzla Fatty využil.

“Dámy a pánové, tohle je random video. Kolikrát jsem zapl tady tu stránky a potkal jsem hrozně lidí, kteří měli hroznou radost, že mě potkali… teď se jedna holka rozplakala,” uvádí Fatty své video a radost na sebe nenechá dlouho čekat. Až na jednoho či dva jedince jej totiž poznává naprosto každý a nevědí, jak reagovat!

Někdo jen nevěřícně kouká, jiný se začne smát nebo pištět, někteří prosí o fotku a samou radostí pomalu brečí… Upřímně řečeno, už dlouho jsme neviděli žádné video, ze které by šla taková dávka pozitivní energie. Proto, pokud máte třeba špatný den, věříme že právě tohle vám jej zaručeně zlepší!

Tématem jsem se inspirovali na youtube.com

Reklama