in

FattyPillow bude mít nové studio! Copak pro své fanoušky chystá?

instagram.com
Reklama

Slavný český youtuber, streamer a bavič FattyPillow, o kterém jsme vás naposledy informovali před dvěma měsíci v souvislosti s nečekaným smutným rozchodem, je zpět! Nebo to tak alespoň vypadá. Se svými fanoušky totiž sdílel radostnou novinku.

“Ahoj Facebook kundibádi, se všemi jsem v kontaktu na Instagramu, ale vím že ne každý ho máte! Chtěl jsem vám dát update, v tomto týdnu nám chlapáci přijedou zkompletovat studio do Prahy, kde bydlím u kamaráda, hrozně mi to tady po rozchodu pomohlo a jsem hrozně vděčný že mě kamarádi takto psychicky pomohli a neutápěl jsem se v tom tolik,” svěřil se ve svém příspěvku na Facebooku.

“Nové stream studio bude spíše něco jako pohodový obýváček, chci abychom se cítili podobně jako v Třebíči. Domácí prostředí a pohodka! Opravdu nevíte, jak moc se na vás těším! Přeji vám všem zdravíčko a kdyby cokoliv pište do zpráv,” zakončil svůj příspěvek a tím mnohé fanoušky nalákal na svůj budoucí návrat se vší parádou.

Fotky budoucího studia Fatty sice ještě nezveřejnil, ale věříme, že se to bude přesně v takovém stylu, jaký u něj všichni máme rádi. Nevíme jak vy, ale my jsme už upřímně zvědaví. A co říkáte vy na tuto novinku?

Tématem jsme se inspirovali na facebook.com

Reklama