in

Příběh Marka (42): Při video chatu se mi naskytla žhavá podívaná. Pak se ale dívka otočila a já se zhrozil.

pixabay.com
Reklama

Tento příběh je o Markovi, který jednoho večera seděl u počítače a jen tak brouzdal po internetu. Jeho žena byla jako každý jeden víkend v měsíci pracovně pryč a on tak měl dům jen pro sebe. Nevěděl co má dělat, popíjel víno a dostal chuť na trochu té žhavé zábavy. To ale netušil, na koho narazí. 

Upustit páru.

Prohlížel jsem si různé webové stránky a u toho popíjel víno. Nudil jsem se a jelikož patřím mezi muže, který by chtěli se svojí ženou dovádět v posteli každý den, tak nějak to na mě přišlo a najednou jsem se dostal na místo, kde byly nejenom videa pro dospělé, ale i videochaty s krásnými ženami.

Na první pohled mi to připadalo jako neškodná zábava, která by stejně trvala jen pár minut, než bych “neupustil páru” a pak bych to zase hned vypl s pocitem provinění, proč jsem něco takového vůbec dělal, když mám dokonalou ženu.

Nádhera.

Začal jsem prohlížet seznam náhledových obrázků různých žen a hledal nějakou, která by mě zaujala. Sem tam jsem i do nějakého živého chatu nakoukl a blo to zajímavé pozorovat, jak různé ženy z celého světa nejen předvádí vážně zajímavé kousku, ale i sdílejí své myšlenky a zážitky. A pak jsem narazil na jednu, která mi vyrazila dech.

V jednom z chatů jsem narazil na ženu, která byla zády byla otočená ke kameře a svůdně tancovala na nádhernou hudbu. Její pohyby byly plné elegance, grácie a emocí. Bylo to něco, co mě okamžitě uchvátilo a bezesporu i vzrušilo.

pixabay.com

Překvapení.

Nemohl jsem přestat sledovat její krásné tělo v nádherném krajkovém prádle. Bylo to tak sexy, že jsem si nemohl pomoct a začal jsem si sám se sebou hrát s myšlenkami na ni. Doufal jsem, že uvidím i její tvář. Párkrát to bylo velmi těsné, ale vždy si ji zakryla rukama nebo nějakým kouskem oblečení, který ze sebe zrovna svlékala.

Co teď?

A pak přišlo to překvapení. V momentu, když to na mě přišlo a já už byl, se žena, nyní již celá nahá, najednou otočila ke kameře,… a já jsem ztuhl. Celou tu dobu jsem sledoval svoji ženu! A nejen já, ale i dalších skoro 5 tisíc sledujících… Tak tohle dělá jednou za měsíc na “pracovní cestě”?

Začalo mi to dávat větší smysl, hlavně co se naší finanční stránky týče. Vždy mi tvrdila, že má tak dobré peníze z nějakých vydařených zakázek, ale celé to přitom bylo jinak. Jenže co teď? Mám se jí přiznat, že jsem hledal pozornost u jiných žen, když nebyla doma a díky tomu jsem našel její tajný přivýdělek? Nebo mám mlčet a nechat ji, aby nás takto zabezpečovala? Vážně nevím, jak se k celé této situaci postavit.

Reklama