in

Zázračné účinky marihuany? Toto video mluví za vše.

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, když řekneme marihuana, co se vám vybaví jako první? Ve většině případů, pokud nepatříte mezi její pravidelné uživatele, si představíte vysmátého člověka, které je tak trochu mimo a má chuť na všemožné kombinace jídla. Pak jsou tu ale lidé, kteří si jako první vybaví její neuvěřitelné účinky pro zdraví těla. Nevěříte?

Před nějakou dobou se objevilo na internetu video, které jsme se rozhodli s vámi sdílet, protože vypadá, jako by zaznamenávalo samotný zázrak. Jedná se o úryvek z celovečerního dokumentu „Jízda s Larrym“, kde můžeme vidět Larryho, policejního kapitána ve výslužbě, jak poprvé zkouší lékařské konopí a to jej zázračně uzdraví…

Podívejte se sami:

No není to zázrak? Stačila jen pouhá kapka pod jazyk, 5 minut odpočinku a Larry byl jako vyměněný. Najednou byla dyskineze Parkinsonovy choroby pryč, bolestný třes ustal a i hlas se vrátil do původního klidného vyjadřování.

“Chci vědět, proč je konopí vůbec nelegální,” rozčiluje se komentující. “Nejprospěšnější rostlina v lékařství, která je v mnoha zemích označena vládou za “neprospěšnou drogu”. Tohle je něco, kvůli čemu bychom se měli všichni rozzuřit,” dodává další.

Co si o tom myslíte? Bylo by dobré marihuanu více v lékařství využívat nebo ji dokonce legalizovat? Nebo jste proti? Přeci jen, diskuze o drogách není zrovna nejjednodušší téma.

Reklama