in

Video: FattyPillow a jeho životní restart

instagram.com instagram.com
Reklama

Zanedlouho uplyne osm let od doby, kdy FattyPillow poprvé zapnul stream pro lidi a odstartoval tím svoji show. Tlustý týpek s divnou parukou, co chce bavit lidi. Tenkrát ještě bydlel u své mámy v Třebíči. Díky ní si taky vymyslel svou přezdívku. Dělal něco, co v té době nedělal nikdo jiný a docela rychle se dostal do povědomí kdejakého uživatele internetu, hlavně mladších ročníků. Ze dne na den se stal fenoménem internetu, což na začátku rozhodně nečekal.

Spousta lidí si myslelo, že je Fatty jen sprostě mluvící tlustý šílenec, který zesměšňuje svou mámu a patlá na sebe při streamech jídlo. Jeho máma ovšem často jela show spolu s ním. Bylo za tím něco víc. Pro Fattyho to byl splněný sen. Jeho fanoušci se rozrůstali a tvořili úžasnou komunitu, která byla schopna se sejít i v reálném životě nebo při každodenním streamu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FattyPillow (@fattypilloww)

S více fanoušky však Fatty měl pocit, že jsou jeho streamy občas dost na sílu a spontánnost se vytrácela. Streamy se musely změnit, ale brzy pochopil, že lidé ho mají rádi i tak. Potkal novou lásku, snažil se hubnout. Ne vždy to bylo jednoduché, ale nakonec 50 kg původní váhy dal opravdu dolů.

Po letech braní antidepresiv je chtěl také ze svého života definitivně dostat pryč, avšak nešlo to tak snadno. Problémy, které se roky kupí pak najednou bez léků nelze zvládnout. Stále je ještě otrokem své mysli, avšak díky terapii, rodině a příběhům lidí, je na tom lépe. Ví, že není blázen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FattyPillow (@fattypilloww)

Letos oslavil třicet let, a stál najednou na rozcestí: „Buď se nechám zavřít do blázince, nebo si splním svůj životní sen.“ říká ve videu s názvem „RESTART“. Od malička měl sen, kdy chtěl vidět jiný kus světa a zažít dobrodružství.

„Letíme do Ameriky hoši.“ oznamuje téměř na konci krátkého shrnujícího videa. Na závěr také dodal, že celý svůj příběh sdílí také proto, aby podpořil lidi, kteří si myslí, že jsou sami. Pro lidi, kteří si myslí, že nejsou normální, co jsou ztraceni sami v sobě, pro lidi co neví kam dál.

Všem lidem, kteří si procházejí těžkým obdobím, kteří mají psychické problémy, by rád dodal odvahu, že to zvládnou. Že v tom nejsou sami. Na to také odkazuje Fattyho nový merch, trika a mikiny s nápisem: YOU ARE NOT ALONE, FATTYPILLOW. Taková forma podpory za to rozhodně stojí a může pomoci, spousta lidí se totiž s podobnými problémy potýká, ale třeba se za ně stydí a neřeší je včas.

Čerpali jsme z YouTube

Reklama