in

Bývalý od Shopaholicadel si plní sny. Koupil si své první auto!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Ještě před pár měsíci by nikdo neřekl, že Shopaholicadel a David půjdou od sebe. Vždy působili jako dokonalý pár, ve kterém bylo obrovské pouto. Jakmile se ale rozešli, ihned jeden druhého začali pomlouvat, jakoby na hezké chvíle úplně zapomněli. Jak ale můžeme vidět, tak život jde dál a konkrétně David si plní jeden sen za druhým!

Jak všichni víme, po rozchodu si oba dva téměř okamžitě našli nové partnery. Současný přítel Adély u ní dokonce byl již v ten den, kdy si chudák David sbíral igelitky s věcmi, které mu vyhodila Adéla na chodbu. I David (Fregamercz) to však vzal poněkud hopem a začal naplno žít a plnit si sny.

Nejenom, že si našel partnerku, se kterou se očividně milují, ale dokonce bude otcem. I v profesním životě se mu daří. Spolupracuje s firmou Candy Life a zároveň spolu s Markem “Datlem” Valáškem sází a propaguje AI sázkařský servis. Za ten je sice odsuzován, ale jak můžeme vidět, očividně mu přinesl jisté ovoce. Koupil si totiž své vysněné auto!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Pražák (@fregamercz)

„Kluci, díky vám a díky tomu investování mám konečně svoji vysněnou jedničkovou oktávku, která je v topu. Mám konečně své první auto, které je v topu, za který jsem fakt strašně rád. Já… Nemůžu skoro ani mluvit, je to neuvěřitelný a úžasný,“ říká David, který je očividně radostí bez sebe, protože svému auto věnoval nejeden příspěvek na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Pražák (@fregamercz)

“Jako první jsem si za to koupil oktávečku, ale další co bude, tak jsou zoubky,” prozradil David dále ve videu, ve kterém AI sázkařský servis nezapomněl vychválit. Ať už je to však s Davidem a jeho hospodařením s penězi jakkoli, plno lidí mu jeho úspěchy přeje a až na pár hejtrů, kteří tvrdí, že na jedné z fotek jde vidět rozsvícená kontrolka motoru, mu výběr jeho auta chválí.

A co říkáte vy na Davidovu postupnou proměnu a samé úspěchy? Snad bude mít stejné štěstí i ve svém nadcházejícím zápasu v Clash of The Stars.

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com a extra.cz

Reklama