in

Víme datum první konference čtvrtého Clash Of The Stars! Uvidíme zápas Bejra proti Datlovi?

Clash of the Stars 3
instagram.com
Reklama

Čtvrtý galavečer Clash of the Stars je čím dál tím blíž! Známe datum první konference a již teď se těšíme, jaké známé tváře tam uvidíme. Navíc je dost pravděpodobné, že se dočkáme zápasu Datel proti Bejrovi vzhledem k dostupným informacím.

V pořadí již čtvrtý galavečer kontroverzní české organizace Clash of the Stars se blíží. Před pár hodinami proběhlo odhalení první tiskové konference, která proběhne 31. ledna roku 2023 v 18:00. Fanoušci jsou natěšení na to, kdo ze známých tváří se tentokrát v kleci popere.

Právě na první tiskové konferenci se konečně odhalí, koho v dalším galavečeru uvidíme v kleci bojovat. Prvním účinkujícím by mohl být účastník minulého galavečera, Aleš Bejr. Aleš si v nedávném videu otevřel pusu na Datla, který má za sebou již dvě výhry z prvních dvou galavečerů a právě s ním by se mohl zápas odehrát.

Poodhalení celého konfliktu jsme mohli slyšet na YouTube streamu u Opata04. Ten má prý vnitřní informace, se kterými se na streamu s diváky podělil. “Datel byl na nějaké kalbě, kde měl mít pohlavní styk s Bejrovou manželkou. S Bárou se prý rozešel, tak to zkusil na jinou holku, no a tou byla právě Angie, manželka Bejra. Nakonec se totálně vyhrotili na TikTok livestreamu a vyšlo z toho, že si prostě rozbijou držku v dalším Clash of the Stars,” sdělil Opat04 na svém nedávném streamu.

Fanoušci však spekulují o tom, zda je na tom něco pravdy. Říká se, že Opat04 si tuto situaci vymyslel, aby se z toho udělala větší show. O Bejrovi se obecně ví, že je výborný showman a jelikož je veliký kamarád právě s Opatem04, pomoc z  jeho strany by se dala čekat. Uživatelům TikToku přijde tato situace uměle vytvořena a spoustě z nich to přijde absurdní.

Čerpali jsme z: antiyoutuber.cz

Reklama