in

Ve 3 letech a řídí Ferrari?! Tento malý chlapec žije život snů.

instagram.com
Reklama

Ne každý z nás měl to štěstí, aby se narodil takzvaně se zlatým dudlíkem v puse. Někdo je zkrátka z chudé a jiný zase z bohaté rodiny a díky tomu se každému z nás otevírají jiné možnosti. Díky tomu nemůžeme mít hned všichni všechno, jako například řídit Ferrari ve 3 letech!

Dámy a pánové, slyšíte dobře. V dnešním článku vám povíme o chlapci, kterému jsou teprve pouhé 3 roky, ale už žije život hotové Instagramové superhvězdy. Na svém účtu, který mu prozatím spravují rodiče, má neuvěřitelných 1,1 milionu sledujících a věřte, že je na co se dívat!

Jmenuje se Zayn Sofuoğlu a pokud se orientujete v automobilových závodech, tak vám jeho jméno určitě bude povědomé. Jedná se totiž o syna známého několikanásobného mistra a tureckého závodníka Kenana Sofuoğlua. A jak můžeme z Instagramu chlapce vidět, zřejmě jej tatínek připravuje na stejnou kariéru. Komu jinému by se jinak poštěstilo již ve 3 letech řídit Ferrari F90 Stradale za desítky miliónů korun?

Na videích můžeme jasně vidět, že se chlapec se závoděním v krvi doslova narodil. Ve svém speciálně upraveném Ferrari totiž dokáže takové kousky, kterými by hravě strčil do kapsy ledajakého “pouličního driftera”.

I když si možná většina z vás říká, že je život poněkud nefér, když si teprve 3 leté dítě jezdí jen tak pro zábavu ve Ferrari, musíte uznat, že je opravdu šikovný a rozhodně po tatínkovi nějaký ten talent podědil. A co vy? Nechali byste někdy v životě vaše dítě dělat něco takového?

Tématem jsme se inspirovali z facebook.com

Reklama