in

Shopaholicadel se rozpovídala! Fanoušky znechutila intimními detaily.

youtube.com tiktok.com
Reklama

Jedna z nejkontroverznějších tváří českého internetu, ShopaholicAdel, opět překvapuje. Není to tak dávno, co Honzu vyhodila z bytu, strčila ho ze schodů nebo vybouchla na streamu, protože ji v duelech porážel Honza. A nyní? Nyní opět poodhaluje intimní jejich život a své sledující tím poněkud znechutila.

Dámy a pánové, pokud si dobře vzpomínáte, není to tak dávno, co se v dubnu v živém vysílání spolu s Adamem Kajumim, Adéla s Honzou rozpovídali o jejich intimním životě. Dozvěděli jsme se tehdy, že si přítelem Honzou postelové dovádění opravdu užívá a také naznačila, že má Honza o dost větší chloubu než její minulý přítel David. A právě na toto téma Adéla navázala velmi zajímavou informací. Údajně ji totiž o panenství připravil až právě Honza.

Jak můžete ve videu slyšet, Adéla tvrdí, že o své panenství přišla až s nynějším přítelem Honzou. “Taky to bolelo jako kráva,” popisuje influencerka. Uvedla totiž, že její bývalý přítel David měl tak malé přirození, že ji o to údajně zcela nepřipravil, což se dozvěděla až nedávno na gynekologie. “No nepropíchnul,” směje se v TikTok příspěvku.

@majkl.misak NO ADÉLKO ? 😱#shopaholicadel #majklshow ♬ původní zvuk – 🔥🎩 Majkl Mišák 🎩🔥

Čím však znechutila své sledující, byla jednoznačně informace o tom, jak voní její přirození po intimních hrátkách. Vlastně to pronesla tak jasně a rozhodně, že k tomu nemáme co dodat. Však se podívejte na výše vložený TikTok sami a pochopíte.

Jednu velkou korunu chování Shopaholicadel navíc přidává i fakt, že jí nedělá problém se pro dárečky a odměny na TikTok streamech jakkoli odvázat. I když jsou její živá vysílání přístupná bez jakéhokoli věkového omezení, na jednom z posledních streamů se toho opravdu nebála a úmyslně se odhalovala. Stahovala si tričko, ležela na břiše a vystavovala se tak, jako by její další kariéra měla směřovat na OnlyFans, vtipkují některé reakční kanály.

Jak jednou celá situace okolo Shopaholicadel dopadne, si budeme muset počkat. Jisté však je, že ji nemá rádo čím dál tím více lidí a odmítají dále někoho takového podporovat. A na čí straně stojíte vy? Myslíet si, že by měla být Shopaholicadel slavná? Nebo že by se takovým lidem nemělo místo na výsluní dopřávat?

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz, antiyoutuber.cz a youtube.com

Reklama