in

Štěpán Kozub zpátky na jevišti! Který zlozvyk musí jako astmatik omezit?

instagram.com
Reklama

Na začátku roku 2024 jsme se dozvěděli, že Štěpán Kozub onemocněl a musel si dát nucenou pauzu od své práce. Rušil také svá vystoupení, jak totiž později popsal na svém Instagramu, nemohl po silném astmatickém záchvatu ani mluvit. Nyní se vrátil k práci, ale zdá se, že musí omezit jeden svůj velký zlozvyk.

Všichni Štěpánovi fanoušci byli z jeho zdravotního stavu vyděšení. Sám herec se pár dní po svém oznámení, že si musí dát zdravotní pauzu, oznámil, že je mu už lépe. Na videu však nezněl zcela zdravě, bylo slyšet, že stále trochu lapá po dechu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Herec je astmatik již od dětství, ale tentokrát mu dle jeho slov tělo prostě řeklo STOP. Byl velice pracovně vytížen a zkrátka už to tak bývá, že si pauzu dát musel. Za tu dobu co se léčil, měl čas odpočívat a přemýšlet. Nyní již chce věci dělat trochu jinak. Snad i více myslet na odpočinek. I když ho práce neskutečně naplňuje a pohání vpřed.

Bez svého publika tak Štěpán dlouho nevydržel a již před pár dny jsme mohli vidět jeho příspěvek, kde s úsměvem oznamuje: Lec gou! (Stand-up!) „Je skvělé vidět, že jsi v pořádku, Štěpáne,“ napsala herci jedna z fanynek.  “Je skvělé vidět, jak se těšíš. Užij si to.” napsala další z nich.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

I když je již Štěpánovi lépe, stále si musí na své zdraví dávat větší pozor než předtím.  „S lékařkou jsem řešil kouření, ale v mém případě se skončit ze dne na den nedá, tak jsem to musel hodně omezit,“ prozradil Kozub, který se postupně snaží přestat kouřit. „Ještě před 14 dny jsem kouřil krabičku denně, teď se snažím dát si tak tři cigarety, mám to dovolené od lékaře, nemůžu moc, ale alespoň trochu můžu,“ dodal.

Přejeme už jen zdraví a mnoho dalších úspěchů.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama