in

“Dostal jsem se na hranu, léčím se”, vzkázal Štěpán Kozub svým fanouškům na Instagramu a zrušil několik vystoupení.

Instagram @stepankozub_official
Reklama

Herec a bavič Štěpán Kozub se na svém instagramovém profilu rozloučil se svými fanoušky. Z vážných zdravotních důvodů ruší svá vystoupení a nebude komunikovat ani na sociálních sítích. Musí se léčit.

“Vážení přátelé, Nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s Vámi budu muset rozloučit, jak zde na soc. sítích, tak na živých vystoupeních.” Začal své loučení na svém instagramovém profilu.

instagram.com

“Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se. Není to snadné. Pracuji na tom a věřím, že se brzy opět uvidíme buď v divadle v clubu nebo kdekoli jinde. Děkuji Vám za pochopení.” Vzkázal svým fanouškům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @bumbumcomedy

Musel zrušit své vystoupení Už drž hubu! Toto vystoupení mělo proběhnout v jeho klubu BUMBUM s Robinem Ferrem od 4.1 – 8.1.2024. Klub ale slibuje vypsání náhradního termínu.

Kozubova manažerka pro Blesk vysvětlila, že Štěpán měl velké pracovní vytížení. Vzhledem k tomu a dlouhodobým zažívacím a respiračním potížím se Štěpánovi přitížilo, a tak musel vyhledat lékařskou pomoc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Inspirovali jsme se na tn.cz

Reklama