in

Štěpán Kozub je single? Tichý rozvod všechny překvapil.

instagram.com
Reklama

Český herec, komik a režisér Štěpán Kozub se tajně rozvedl se svou láskou ze střední školy Barborou. Kdo ho sleduje, tak jistě zná vtipné historky o jejich seznámení. Znají se od patnácti let ze školy, tenkrát měl Štěpán 115 kilogramů a rozhodl se s tím kvůli Báře něco udělat. Svou cestu k nižší váze několikrát popsal v různých talkshow.

Kozubova žena Barča byla obecně považována za paní Columbovou. Svého muže totiž nedoprovázela na žádných společenských akcích a nestála ani o zájem médií. I proto si kdysi na chvíli úplně zrušila sociální sítě. Jako profesionální tanečnice Bára dává lekce tance, vystupuje například s Black Gold Cabaret Ostrava. Dále se věnuje make-upu a stylingu, jeden čas byla také zastupující učitelkou v základní umělecké škole.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Svatba Štěpána a Barči se konala 31. srpna 2019, čtyři roky poté 1. srpna 2023 podal pár žádost o rozvod. Soud je rozvedl koncem listopadu. Veřejnost o tom neměla ponětí, dozvěděli jsme se to teprve nedávno. Ani jeden z exmanželů se k rozvodu vyjádřit nechce. „Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat,“ sdělila Kozubova manažerka.

Pár má tříletou dceru Anežku. „Mám dceru, do které jsem se zamiloval a je to ta největší láska, která mě zatím potkala. Nikdy si mě nikdo tak nezískal jako moje dcera, která je krásná, pozorná, extrémně živá, je kontaktní, což mi na ní hrozně imponuje. Jsem nadšený a dojatý zároveň. Snažím se být jejím pozorovatelem, ochráncem a parťákem.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Přesto, že se pár spolu na veřejnosti moc neukazoval, o své ženě Štěpán vždy mluvil moc hezky a jejich vztah byl podle všeho idylický. Ale jak už to tak bývá, nic není dokonalé a přesto všechno jim manželství  nevyšlo. Rozpad manželství mohlo mimo jiné způsobit to, že popularita herce a komika najednou raketově vzrostla.

Čerpali jsme z idnes.cz, expres.cz

Reklama