in

Shopaholicadel se bude stěhovat! Budoucí dům je prý hotová vila.

instagram.com pixabay.com
Reklama

Nedávno oficiální veřejné zásnuby a nyní velké stěhování? Před dvěma dny přidala Shopaholicadel na svůj YouTube kanál video o tom, že se bude stěhovat. Nijak se netají tím, že nynější místo pobytu zrovna v lásce nemá. Jak ale nezapomněla ve videu několikrát zdůraznit, už žádný další panelák, ale skoro “vila”!

Život Shopaholicadel ke konci tohoto roku opravdu graduje. Když vynecháme nepříjemnosti okolo opravování auta, na kterém při jeho prodeji neskutečně prodělala, došlo i na pár radostných chvilek. Nejenom, že její David získal řidičské oprávnění a oficiálně se (podruhé) veřejně zasnoubila, ale dokonce se bude stěhovat!

“Ale chci vám říct jednu prd*l, máte po p*či! A víte proč? Pardon, že jsem sprostá… Já se nebudu stěhovat do paneláku, abyste na mě mohli furt chodit a čekat před barákem, já se stěhuju do rodinného domečku. No do rodinného domečku,… ono se to dá nazvat, že je to spíš vila, než domeček.” Popisuje Adéla velmi rázně.

Jak jste mohli ve videu také slyšet, díky své úžasné makléřce, nad kterou se ve videu rozplývá, má svůj nynější byt prodaný a tak na ni již na konci ledna roku 2023 čeká nový domov ve “vilové baráčkové části, kam vy nemáte přístup,” jak popisuje.

Věříme, že nás tím pádem od konce ledna příštího roku čeká spoustu videí o zařizování nového domu, nakupování v IKEI, stavění nábytku z Davidem a možná i nové informace o tom, jak si vedou s početím miminka.

A co vy a život Shopaholicadel? Sledujete ji pravidelně nebo jen její “výstřelky”?

Tématem jsme se inspirovali z youtube.com a extra.cz

Reklama