in

Shopaholicadel na mizině! Skončí na ubytovně?

instagram.com
Reklama

Adéla Pulcová vystupující pod pseudonymem Shopaholicadel, se bude opět stěhovat. Údajně musí svůj dosavadní byt opustit do konce listopadu. Stále zoufale shání nový pronájem a její nároky nejsou vůbec malé.

Adéla opravdu znovu dokazuje, že skromnost není úplně její silnou stránkou. Již nějakou dobu shání pronájem. Nejdříve sháněla 3 pokojový byt do 30 000 korun. Pak své nároky slevila a už shání 2 + kk nebo 3 + kk. Nicméně tím její požadavky nekončí. Byt chce výhradně novostavbu nebo po rekonstrukci. Dále by její nový byt měl být plně vybaven a nejlépe mít zasklený balkon, terasu či zahradu. V kuchyni vyžaduje myčku.

instagram.com

Pokud jste si mysleli, že toto bude všechno, tak jste na velkém omylu. Adéla má totiž mnoho dalších požadavků. Např. by kauci ráda hradila na splátky a nájem za prosinec zaplatila až v lednu. Evidentně se dostala do nepříjemných finančních tísní a momentálně neví, jak z toho ven.

@mo_nicorn ADÉLKA se musí na konci listopadu vystěhovat ale doteď nemá kam. Řeší to na poslední chvíli a ještě zaspí a řeší, že stejně nemá na kauci a první nájem by platila až od ledna, ikdyz bude bydlet od prosinec. Naše celebritka narazila na realitu asi. #shopaholic #shopaholicadelrealita ♬ původní zvuk – M O N I C O R N

Ve všech svých stories slibuje budoucím pronajímatelům klid. Chce údajně začít nový život bez hádek. A i když by se asi našel vhodný pronajímatel, Adéla všechny odpálkuje s podezřením na podvod. Na Tik toku se zároveň šíří video, kde je vidět chat Shopaholicadel a realitního makléře, kdy zaspala prohlídku a odmítá uhradit ušlý zisk a náklady na dopravu.

@adelkajoutuber #youtubeshopaholicadel #shopaholicadel #adelka #tonejlepsinatiktoku ♬ původní zvuk – Adelkathejoutuber

Na jiném záznamu chatu s Shopaholicadel můžeme vidět, jak žádá půjčku od kamarádky v loňském roce. Ve chvíli kdy opět není po jejím, přejde do svého klasického útoku. Jak nakonec dopadne stěhování a kam nakonec oba partneři půjdou? To se nejspíš brzy dozvíme.

Reklama