in

Frank Wild má další song? Doslova vládne Trendům na YouTube!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, je to teprve pár dnů, co jsme se vám znovu omlouvali za to, že vám nasadíme do hlavy takový ten typ písničky, který je tak otravný a chytlavý, že na něj prostě nejde nemyslet. Poprvé se jednalo o píseň „Hafo“, naposledy o „Upíra Dexe“ a nyní? “Zabil Jsem Svou Holku”!

Pokud si vzpomínáte na naše články o Franku Wildovi a jeho oblíbené spolupracovnici Kafuu, určitě se vám vybaví chytlavá melodie, sexistické narážky, sexy kostýmy a neuvěřitelná sledovanost. Bylo tomu tak jak v případě písně „Hafo“, tak i v případě „Upíra Dexe“, a i když třetí píseň nazpíval Frank sám, ani ta není výjimkou.

Však si ji poslechněte sami:

I tato novinka, která vyšla pouhých 5 dní po „Upíru Dexovi“, má velmi chytlavou melodii. Melodii, kterou ale všichni moc dobře známe. Jedná se totiž o kombinaci rytmu písní Eiffel 65 – Blue (Da Ba Dee) a Culture Beat – Mr Vain. Pokud nevěříte, poslechněte si to sami.

A jak to tak už v případě Frankových písní bývá, někomu se líbí a připadá mu chytlavá, jiné zase dohání k šílenství.

“Za posledních 10let jsem strávil na vozíku díky mému úrazu páteře a vděčím svému kamarádovi za to, že jak mi toto pustil, tak jsem se zvedl a šel to vypnout – od teď můžu znovu chodit,”  zní v jednom z komentářů. “Franku máš skrytý talent, nech ho nadále skrytý,” doporučuje druhý. “Do tohoto momentu jsem se bál výšek, ale tento song mi dal sebevědomí, abych jsem teď skočil do Macochy,” popisuje další.

I tato písnička je totiž stejně jako „Hafo“ či „Upír Dex“ opravdu chytlavá, s jednoduchým textem, s Halloweenskou tématikou, vtipnou choreografií, ale i se sprostým textem spíše pro posluchače 18+, nikoli pro dětí, kteří se opět písně díky “nakažlivosti” chytnou.

Ať už si ale lidé myslí cokoli, i tato Frankova píseň trhá rekordy a nachází se v trendech na YouTube. Konkrétně za pouhé 2 dny od zveřejnění má již 137 tis. zhlédnutí a nachází se na 3. místě v hudebních trendech, kde na prvním místě stále slavnostně vede Frankův “Upír Dex”.

Jak tomu ale bude za pár hodin? Těžko říci, protože v případě “Hafo” i “Upíra Dex” se čísla hodně rychle měnila a to doslova v desetitisících za hodinu.

A jak se tato nová Halloweenská skladba líbí vám?

Reklama