in

Jon Mariánek schytává kritiku! Co komunitu tak pobouřilo?

youtube.com
Reklama

Jedním z prvních Čechů, který si pořídili slavné brýle s virtuální realitou Apple Vision Pro byl slavný český YouTuber a influencer, Jon Marianek. Ve svých videích vysvětluje, zdali se brýle vyplatí koupit a také svým divákům ukazuje prvních 24 hodin, které v brýlích strávil. Komunitě se však jeho přístup a chování ve videu nelíbilo a brýle odsuzují.

Nové brýle Apple Vision Pro od společnosti Apple jsou venku téměř měsíc. Nedávno jsme psali o mánii, která s brýlemi po celém světě proběhla a trvá vlastně do teď. Ačkoliv připomínají lyžařské brýle, funkcí mají samozřejmě mnohem více. Tato technologická vymoženost zkrátka zasáhla celý svět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

Jedním z prvních Čechů, který se o tyto brýle začal zajímat byl Jon Mariánek. Jon je Čech. který už několik let žije v Americe a brýle, které v Americe stojí necelých 100 tisíc, si ihned pořídil. Jeho první den s brýlemi dokonce zdokumentoval na svůj stejnojmenný YouTube kanál (viz video na konci článku).

Ačkoliv by to sám Jon vůbec neočekával, lidé si ho začali fotit na mobilní telefony a dávat na své sociální sítě, přičemž některé fotky se tváří jako fotky přímo od papparazzi. Na jedné z fotek byl přistižen s brýlemi se svoji partnerkou Abby. Od lidí na sociálních sítích však sklidil velkou kritiku.

To je fakt deb*lní doba, lidi chodí na ulici jako roboti, už se přidal i tenhle frajírek,” píše jeden z komentujících. “Jone, měl jsem tě rád, ale chováš se jako deb*l, dávám odběr pryč,” píše další. Ačkoliv se zdá, že ho lidé za nošení brýlí odsuzují, jeho fanouškovská základna ho stále podporuje, takže si s tím moc hlavu neláme.

Reklama