in

ShopaholicAdel dostala ban na svůj Youtube kanál.

instagram.com
Reklama

Kdo sleduje naši samozvanou celebritu Adélu Pulcovou, vystupující pod pseudonymem ShopaholicAdel, si možná všiml, že už nějakou dobu nepřidává videa na svůj youtube kanál. Uživatel na YouTube pod profilem Celerbriketa zveřejnil informace, ohledně blokování jejího účtu.

ShopaholicAdel asi týden nezveřejnila žádné video na svém YouTube kanále. Pravděpodobně by vydávat chtěla, ale momentálně má prý svůj účet blokovaný. Ze svého kanálu zároveň smazala asi přes třicet videí, která měla přes milion shlédnutí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Joseph Nonsteam (@_joseph.non_)

Prozatím se neví, na jakou dobu má Adéla ban. Celerbriketa vyzívá sledující, aby dále nahlašovali videa. Ve chvíli, kdy si youtube všimne tohoto pohybu, mohlo by se stát, že jí smaže komplet celý kanál. Stále má dle něj Adéla veřejná videa, která jsou velmi na hraně.

Dobrá zpráva pro sledující, kteří Adélu nechtějí podporovat financemi, je i ta, že momentálně Adéla na YouTube nemůže vydělávat. Tím pádem je momentálně možné její vide shlédnout, ale ShopaholicAdel z toho nebude mít ani korunu. Celerbriketa psal i zprávu přímo na YouTube, ale zatím nepřišla žádná reakce. 

Reklama