in

VIDEO: Shopaholic Adel se oficiálně ZASNOUBILA! Dojemná chvíle v OBCHODNÍM CENTRU.

instagram.com youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, máme tu další článek na téma Shopaholic Adel. Pokud nepatříte mezi lidi, kteří by ji pravidelně sledovali na jejích sociálních sítích, tak byste si podle popisku na jejím Instagramovém účtu mysleli, že je s Davidem zasnoubena již od 3.10.2021. K oficiálním veřejným zásnubám však došlo teprve před pár dny!

Dne 26.11. 2022 David oficiálně požádal Adélu o ruku. Celé se to odehrálo při jejich celodenním výletu do Prahy, kdy si před ní v obchodním centru poklekl a zeptal se, jestli si jej vezme. Romantický den pak pokračoval společným kinem a večerní projížďkou autem domů.

Zde se můžete na natočenou žádost o ruku podívat sami:

Překvapivé však je, kdo jejich důležitý okamžik natáčel. Údajně se mělo jednat o bývalého přítele Adély, který měl v minulosti právě z její strany snášet domácí násilí a manipulaci. Nyní se prý spolu opět baví, což lidi, kteří stáli za Patrikem, celkem překvapilo.

Fotodokumentace o tom, jestli tam s nimi opravdu byl nebo ne, není. Avšak youtuber jménem FoxsenCZ natočil krátké shrnující video o celém jejich romantickém dni zásnub, kde vše vysvětluje. Pokud chcete být rychle v obraze, tak je tohle video určitě pro vás.

Ve videu výše je totiž vysvětlen i zmatek kolem ceny prstenu. Zpočátku Adéla ve videu uvedla, že prsten stál do tisícikoruny. Poté však vydala další vyjádření, kde ukazuje lidem dokonce i účtenku o tom, že byl mnohem dražší.

„Lidičky a zlatíčka, ohledně videa zásnub. Ten prsten nestál do tisícovky, mám tady účtenku a stál do dvou tisíc. Fakt byl drahý a je nádhernej. Je podobnej tomu, který má Bella ze Stmívání, takže super. David věděl, co mi má vzít. Miluju ho a vezmu si ho.“ 

@_natynah_ Part.2😂 zasnoubení 💍#zasnoubení #shopaholicadel #adel #foryou #david #foryourpage #foryoupageofficiall #shopaholicadel ♬ původní zvuk – Natália🥷🏼

Jak Adéla řekla závěrem videa, jak našetří nějaké peníze, určitě bude svatba! Chtěla by nějakou menší soukromou akci zhruba v 5 lidech s oddáním na městském úřadě, avšak se vší parádou! David samozřejmě v obleku a ona v nádherných bílých šatech se závojem i korunkou.

Upřímně jsme zvědaví, kdy k tomuto významnému dni dojde. Jelikož je to ale Shopaholic Adel, tak jsme si více než jisti, že se o tom zavčasu dozvíme. Se svými fanoušky sdílí vážně naprosto vše, což její současné pravidelné informování o snaze o miminko, jen potvrzuje.

A co říkáte na jejich oficiální zásnuby vy?

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz a youtube.com

Reklama