in

Kafuu a Frank Wild mají další song! Je “Upír Dex” horší než píseň “Hafo”?

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, je to zhruba 11 měsíců, co jsme se vám omlouvali za to, že vám nasadíme do hlavy takový ten typ písničky, který si dokážete prozpěvovat i několik dní, protože na ni prostě nemůžete zapomenout, jak je chytlavá či otravná. Tehdy se jednalo o píseň “Hafo”. No a dnes? Dnes tu máme od Franka a Kafuu další “hit”.

Pokud si vzpomínáte na naše články o Anně Hamannové, která je známá také jako Kafuu nebo bývalá přítelkyně Adama Kajumiho a úspěšná OnlyFans tvůrkyně, určitě si vzpomenete i na píseň “Hafo”, která nás minulý rok trápila až až. Jak to ale vypadá, i pro letošní rok tu máme něco podobného a to “Upíra Dexe”!

Někomu se líbí a připadá mu chytlavá, jiní pro změnu řeší, že jestli si tohle budou zpívat děti v družině, tak to bude ještě větší problém, než tomu byla v případě “Hafo”.. Proč? Podívejte se sami.

Ano, i tato písnička je stejně jako “Hafo” opravdu chytlavá, s jednoduchým textem, s Halloweenskou tématikou, vtipnou choreografií a tudíž pro dětí opět další “v pohodě” song pro zpívání a tancování. Když si ji ale rozebereme, tak už to tak zábavné není.

Hlavním tématem písně je vlastně to, že by Upír Dex, kterou Frank ztvárňuje, nejraději dováděl právě s Kafuu a to o půlnoci, protože jen tehdy na to má tu největší chuť. Samozřejmě myšleno v kontextu 18+. Tudíž by se i tato skladba dala podle některých opět nazvat za jakési soft porno, což sexistické pózy a narážky jen podporují.

Ať už si však lidé myslí cokoli, píseň opět trhá rekordy. Konkrétně za pouhých 22 hodin od zveřejnění má již 103 tis. zhlédnutí a nachází se na 2. místě v hudebních trendech. Jak tomu bude za pár hodin? Těžko říci, třeba překonají i “Hafo”, které má k dnešnímu dni neuvěřitelných 3,2 milionů zhlédnutí na prvním videu a 4,6 milionů na druhém znovu nahraném videu. 

Aktualizace: 25.října má již necelých 250 tisíc shlédnutí a nachází se v trendech na pozici číslo jedna! Tak to vzalo hodně rychlý spád, nemyslíte?

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.com

Reklama