in

Shopaholicadel: David mi dal jasně najevo, že se mnou být nechce!

ShopaHolicAdel
instagram.com
Reklama

Nejkontroverznější člověk na české internetu, ShopaholicAdel, je v poslední době jeden velký výbuch. Objevuje se ve všech možných pořadech hlavně na Barrandově a lidé o ní stále více a více mluví. Nedávno však Youtuber FatDad odhalil hlasové zprávy, které dokazují, že vztah ShopaholicAdel a Davida je na rozpadnutí.

ShopaholicAdel je čím dál tím více kontroverzní člověk a v poslední době se o ní navíc mluví jako o projektu od Kazmy. Nikdo tomu však nechce uvěřit, protože takový člověk by přece nemohl hrát žádnou roli. Čím dál víc se o ní zajímá také spoustu nenávistných kanálů, jedním z nich je například FatDad, který chce ShopaholicAdel za každou cenu ukončit.

“Včera mi dal David dost jasně najevo, že už se mnou nechce být. Takže jsem z toho teď úplně v prdeli a nevím co budu dělat. Vůbec jsem nespala a pořád jen brečím a poslouchám smutné písničky,” sděluje svoje emoce ve videu, které odhalil FatDad.

Možná má David na lepší holku, než jsem já, asi pro něj nejsem ta pravá. Možná spolu vážně nebudeme. Už jsem kvůli tomu dokonce i zvracela. Včera mě to prostě bolelo a píchlo u srdce, že mě nechtěl ani obejmout a dát mi pusu. Možná že David se chová tak, protože jsem mu furt nedala dítě, protože nám to prostě nejde,” dodala v hlasové zprávě Adéla.

Je to celkem neuvěřitelné, jelikož se nedávno tento pár objevil v pořadu na Barrandově, kde žádné náznaky tohoto chování nebyly. Navíc ji David už po třetí požádal o ruku.

Článkem jsem se inspirovali z: extra.cz

Reklama