in

“Omylem jsem ho strčila a shodila ze schodů…” Shopaholicadel šokuje svým chováním!

instagram.com instagram.com
Reklama

Když se na internetu řeší nějaká kauza, tak se vždy uživatelé rozdělí na dva tábory podle toho, na čí stojí straně. Někdy to bývají jednoduché volby, kdy jeden tábor jednoznačně převládá a jindy jde o opravu těsné výsledky. A jak tomu je nyní v případě Shopaholicadel? Internet ji nenávidí!

Nemusíte se o téma Shopaholicadel ani moc zajímat a přesto se vsadíme, že ji znáte. Díky její kontroverzi a bizarnosti je na české influencerské scéně natolik známá, že si na sledování a komentování jejích životních přešlapů postavilo nemálo lidí celou YouTube kariéru. A jelikož bylo dlouho poměrně podezřelé ticho, není se čemu divit, že nyní přišla doslova bomba!

„Já jsem vlezla Honzovi do mobilu na Messenger odpoledne, já jsem se chtěla jen ujistit, že mu ta bývalá kolegyně už nepíše,” vzlyká Adéla v jedné ze spousty hlasových nahrávek, které nyní kolují internetem. To, jak ale bude nahrávka pokračovat, čekal jen málokdo. “Omylem jsem do něj strčila a shodila ho ze schodů. Já se tak nenávidím!” brečí a vysvětluje, co právě udělala.

“Proto to mám na levý půlce tváře červený víš. Protože to,.. já jsem si chtěla uškodit, a tak jsem se flákla o postel, abych spadla na zem, víš..“ překvapuje dále všechny Adéla svým hereckým výkonem.

Nebyla by to však ta klasický situace kolem Adély, kdyby bylo všechno hned krásně zřejmé. I v tomto případě všechny zprávy a nahrávky influencerka vyvrací a dokonce i spolu se svým partnerem vydali prohlášení, že to celé bylo jen vymyšlené a nahrané.

Avšak můžeme tomu věřit, když přesně stejný scénář se odehrával i v případě jejího ex přítele Davida? I u něj tvrdila, že to celé je jen nahrané a že by mu nikdy neublížila. Jak ale můžeme slyšet ve videu od HaiseTa a FatDad, oficiálně se k bytí Davida přiznala a co hůře, dokonce pronesla, že si to zasloužil.

Jak to celé nakonec doopravdy je a není, se zřejmě jen tak nedozvíme. Existují totiž i hlasové zprávy o tom, že se měla údajně se svým současným partnerem Honzou Kulasem rozejít, vyhodit je z vytu a vyhrožovat mu, že na něj zavolá policii.

Jisté je ale jedno a to, že celý internet má nyní Shopaholicadel za agresora, manipulátora a herečku, která Honzovi opravdu ubližuje. Že by to celé vzniklo jen kvůli tomu, že se mu na streamech daří více než jí samotné a v duelech ji poráží? Nám bohužel nezbývá nic jiného, než si na pravdu počkat. Doufejme jen, že přijde co nejdříve a to bez toho, aniž by se celá tato vyhrocená situace ještě více zhoršila.

A co říkáte na chování Shopaholicadel vy? Sledujete stále její videa nebo jste toho názoru, že by neměla být tak slavná? 

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz a youtube.com

Reklama