in

Shopaholicadel nakonec v seriálu neuvidíme! Co se jí ve finále nelíbilo?

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste si mysleli, že se již brzy budete bavit na účet naší známé kontroverzní Shopaholicadel, tak vám neseme zřejmě smutnou zprávu. Adéla se totiž nakonec rozhodla, že se seriálu “Buzerantky v akci” nakonec neobjeví!

Jak jsme vás informovali, 7. května přidala Shopaholicadel na svůj Instagram příspěvek, který všechny lákal na nový seriál na YouTube, ve kterém si měla zahrát roli prokurátorky. “Bude to pecka, nějak hereckou karieru začít musím, MÁ POSTAVA BUDE VIOLETTA PRÁVNÍ PROKURÁTORKA, A HONZA BUDE MÍT ROLI MŮJ PŘÍTEL LEon, SLEDUJTE NÁS NOVĚ I NA TITKOKU, DĚKUJI ZA TUTO PŘÍLEŽITOST DANIELI A PÉŤO,” stálo v popisku nyní již smazaného příspěvku.

Netrvalo to však ani týden a nakonec je všechno úplně jinak. 11. května totiž vydala na svůj YouTube kanál vyjádření, ve kterém vysvětluje, co všechno se jí na celkovém projektu a natáčení nelíbilo a proč nakonec ze seriálu odešla.

Nejenom že kvůli názvu seriálu získávala neustálý hejt, ale i díky použité vulgaritě v názvu diváci nahlašovali téměř všechna její videa a Adéla tak přicházela o peníze ze své “vysněné práce influencerky”.

Jako další problém uvedla i neschopnost domluvení se na (pro ni) vhodném dni na natáčení. Když totiž mělo dojít kvůli vážným zdravotním problémům člena týmu k posunutí termínu, jí ten den nevyhovoval, protože se nechce nechat okrást o volný den se svým partnerem.

Ve finále tak Adéla lituje, že se vůbec chtěla se svým přítelem nějakého seriálu účastnit a kdyby mohla, tak by stejnou chybu již neopakovala. Závěrem nezapomněla ani na poněkud “manipulativní” naléhání, abychom nikomu z projektu “Buzerantky v akci” nevěřili a jen ona říká pravdu.

A co si o tomto celém divadlu myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali z youtube.com

Reklama