in

Shopaholicadel nechce svého snoubence pouštět ven! S kamarády pouze po telefonu..

ShopaholicAdel a Fregamercz
instagram.com
Reklama

ShopaholicAdel začala pravidelně na svůj Instagramový účet přidávat příspěvky v podobě videí, ve kterých mluví ke svým “fanouškům”. Na jednom z nich se ale prořekla, že svého snoubence nechce pouštět ven, prý je to kvůli “hejtrům”.

Adéla Pulcová, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou ShopaholicAdel, opět rozjela tvrdá slova směrem ke svému snoubenci Davidu Pražákovi. Celou domácnost má pod palcem ona, Davida dokonce nepouští ani ven s kamarády. Na otázku, jestli se může sejít se svým kamarádem odpověděla Adéla jasně, u toho musím být já, já jsem tvoje manažerka, takže smůla.”

Davidovi to nejspíše příliš nevadí, jelikož doma nemusí hnout ani prstem a ani nechodí do práce. Musí však poslouchat na slovo. Nejen že se nesmí scházet se svými přáteli bez její přítomnosti, nesmí si brát ani cigarety a musí dělat Adéle osobního řidiče.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Pulcová (@shopaholicadel_official)

Všechny tyto informace vyšly najevo v jejich pár posledních příspěvcích na Instagramovém účtu. “Nesmí se s nikým sejít bez tebe a maximálně si může zavolat? Tak to je hustý. Adélo, uvědom si, že je David svéprávný a plnoletý. To je síla, omezování svobody v přímém přenosu,” píší naštvaní sledující pod jejími příspěvky.

“Davča dostává najíst, dostává dobrůtky. Když chce, zapálí si IQOS a zakouří si. Ale ven ho moc pouštět nechci, když chcete ublížit i jemu už,” říká ve videu na svém Instagramu Adéla.

Inspirovali jsme se: extra.cz

Reklama