in

Seriál zoo: Na co se můžete těšit v úterý?

instagram.com
Reklama

Na co se můžeme těšit v příštím týdnu v oblíbeném seriálu ZOO? Sid je stále bez Adama a na scéně se objeví nový mladý kamarád. Rokl musí říct ředitelce Roklové pravdu o nevěře a nemanželské dceři, se kterou se Roklová bohužel nedokáže smířit. Vojta přišel na to, že Tereza je z dvojčete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Marie Roklová se nedokáže smířit se zradou jejího manžela v podobě nevěry. Pátrá na vlastní pěst o podrobnostech záhadné ženy, se kterou má její manžel nemanželskou dceru a s manželem se chce rozejít. Jakou zradu ještě Roklová díky soukromému detektivovi zjistí? A jak se k nově zjištěné informaci postaví?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Charlie se snaží pomoci lidem s byty, které čeká podvod od starosty. Město se rozhodlo prodat byty a aby mohli lidé v bytech zůstat, přijde za nimi starosta, že místo nich byty odkoupí. Bohužel nikdo z nich netuší, že obratem starosta bude chtít byty prodat a vydělat na nich peníze. Bohužel zatím se nesetkává s důvěrou lidí, kteří od smlouvy se starostou odstoupit nechtějí. Jaký podvod na starostu Charlie vymyslí? A jakou roli v něm bude hrát Ilona?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Sid stále zůstává sama bez Haďáka a zastupuje ho v pavilonu plazů. Řeší neustálé Bobovi průšvihy v práci. V novém díle Bob opět zapomene zavřít hada Milušku a tak se had potuluje přes celou noc po zoo. Kdo nakonec Boba a situaci s Miluškou zachrání? Tess se musí na Charlieho pokyn od Sid odstěhovat a tak vznikne v bytě volné místo. Kdo bude její nový spolubydlící? A jak na to zareaguje Adam?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Ze zoo zmizí zvíře a díky kamerovým záznamům víme, že jsou zloději kluci od Elišky. Chtěli donést opičku jako dárek na oslavu. Chtěli si ji jen půjčit a pak ji vrátit, ale bohužel na oslavě, kde jim Eliška nedovolila spát opička zaútočila a celou situaci řeší policie. Jak nakonec situace dopadne a jaký trest kluky čeká?

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama