in

Zoo! Na co se můžete těšit v úterý 21.2.2023?

instagram.com
Reklama

Na co se můžeme těšit v oblíbeném seriálu Zoo v úterý 21.2.2023? Mezi Ančou a Filipem to stále jiskří. Charlie pokračuje ve svém hlídání dvojčat. Albert nemůže sehnat nové zaměstnání. Polák vydírá Katku kvůli prodeji pozemků a Charlie se jí rozhodne pomoci. Jaké budou další osudy našich oblíbených postav?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Mezi Ančou a Filipem pořád něco je ve vzduchu. Anča se mu snaží vyhýbat, protože má Adama, ale Filip k ni pravděpodobně začíná něco cítit. Ani jí ale není lhostejný. Ráno ale Filip nemá moc radost, když začne Anča básnit o Adamovi, který se po dlouhé době ozval. Jak na Filipa zareaguje Adam, který chtěl Aničku překvapit svým návratem?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Charlie odeslal některé holky kvůli ochraně do Českých Budějovic. Tess a Izzy pořád bedlivě sleduje, aby se nescházeli s Markem a Vojtou. Holky ale naplánovaly, jak Charlieho přesvědčit, že pro firmu žijí a pustí se sami do akce ohledně domu Polákových. Co holky nachystali a jak na to reagoval Charlie?

Katka si přišla na pomoc za Charliem. Polák a jeho kumpáni ji totiž vydírají kvůli prodeji pozemku, kde má Katka útulek pro psy. Mafie zakázala, aby operovali jejího nemocného dědečka a tak ohrožuje na životě. Charlie se jí pokusí pomoci a operaci dědovi zařídí na soukromé klinice. Jak se dědova operace zkomplikuje a jak to nakonec dopadne?

Albert sice stále pracuje v Zoo, ale jen proto, že se mu nedaří najít uplatnění někde jinde. Zoufale shání nějaké uplatnění, ale bohužel nabídky, které jsou pro něj aktuální nejsou pro jeho ego snesitelné. Dokonce ho nechce zaměstnat ani jeho matka pro svou nadaci. Bude muset Albert zůstat v Zoo, nebo přijme nabídku matky na nižší pozici?

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama