in

Zoo! Na co se můžete těšit v úterý 14.2.2023?

instagram.com
Reklama

Co se bude dít na Valentýna v oblíbeném seriálu Zoo? Sid se konečně podařilo obhájit svůj výzkum ohledně líhnutí želv. Charlie si potvrzuje své podezření. Eliška se stále nechce vídat se svým otcem. Přesvědčí ji nakonec? Benova babička se rozhodne Bena přihlásit na rybářský kroužek. Jak si bude rozumět s Raulem?

Sid se konečně podařilo díky spolupráci se zoo v Drážďanech potvrdit, že její výzkum má smysl. V tamní zoo se totiž podařilo díky jejímu výzkumu vylíhnout 8 želv. Albert po ní chce, aby patent na inkubátory dala zoo, aby mohl profitovat z jejich výroby. Alberta velmi rozčílí, že Sid nakonec podá dokumenty sama za sebe. Nicméně díky Albertově dalším schválnostem se rozhodne přistoupit na dohodu se starostou. Jak starosta zoo pomůže a jaké následky to bude mít pro Alberta?

Charlie přišel na to, že mu Tess a Izzy lžou a scházejí se s Vojtou a Markem. Hodlá tomu učinit přítrž a tak začne nejdříve finanční stránkou. Zakáže Tess a Izzy chodit do baru a chce je sledovat kde a s kým chodí. Holky ale nechtějí na jeho podmínky přistoupit a chtějí si to vyřešit po svém. Navíc Charlie do všeho zapojí Ilonu a chce po ní, aby holky hlídala. Podaří se Charliemu holky ohlídat? Nebo zalíbení holek s kluky zvítězí?

Danuše přihlásila Bena na rybářský kroužek k Raulovi. Potřebuje aby měl Ben zábavu a i kdyžto ze začátku vypadá, že ho rybaření nechytne ale Raul ho nakonec oslní. Danuše se snaží s Raulem alespoň trochu mluvit, z jeho strany se ale nedočká pochopení. Nepomůže si ani rebarborovým koláčem, který mu donese ke snídani. Jak se to nakonec s Danuší a Raulem vyvine? A bude se Benovi nakonec na rybách líbit?

Krásný se stále snaží Elišku přesvědčit, aby ho nechala stýkat se s vnuky. Eliška je ale stále proti a kluci, kteří mají každou chvíli nějaký průšvih ji přesvědčit také nedokážou. Kluci totiž dědu přijali velmi dobře, zvlášť když za nimi přivedl oblíbeného youtubera. Kluci totiž přijdou za dědou s průšvihem a děda se rozhodne vzít to na sebe. Bohužel by to pro něj znamenalo veliké problémy. Eliška si díky tomuto činu své stanovisko rozmyslí a dá svému otci šanci. 

Inspirovali jsme se na iprima.cz

Reklama