in

Zoo! Na co jste se mohli těšit první březnový čtvrtek?

instagram.com
Reklama

Tess a Izzy dál sabotují Charlieho plány. Anička se usmíří s Adamem. Břéťa se stane sexuálním poradcem a do zoo snad konečně vyjde příjezd šimpanzů Bonobo. Filip se snaží zapomenout na Anču a tak se schází s jinými. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Charlie se snaží dotáhnout krádež u Polákových. Věci ale bohužel nejdou tak, jak si představoval. Tess a Izzy jeho pokusy sabotují a snaží se stěhování do Budějovic co nejvíce oddálit. Tentokrát ke své lsti využijí Frantu Kolmana. Ten jim na to skočí a nevědomky přeruší Charlieho plán. Holky ale se svými léčkami nekončí. Rozhodnou se rozjet plán, jak zamilovat Charlieho.

Anča se usmíří  s Adamem a ten se jí rozhodne přibrat na pomoc s grantem. Čeká je společná rodinná večeře s Anči rodinou. Filip se snaží na Aničku zapomenout. Ta si začíná všímat jeho schůzek s ostatními dívkami. Už i Marek a Vojta si všimli, že po sobě Anča a Filip koukají. I přesto že oba tvrdí, že jsou kamarádi a navíc má Anička Adama. Jak dopadne tento milostný trojúhelník?

Karel se snaží sejít se Stázkou, ale vzhledem k jejímu nabytému programu se mu to nedaří. I Marie si začíná uvědomovat, že bez Stázky je doma smutno. Zároveň uvažuje nad tím, zda Karlovi odpustit jeho nevěru nebo ne. Začne Marie konečně situaci s Karlem aktivně řešit?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Eliška se snaží synovi vysvětlit zásady bezpečného sexu. Bohužel je považována za trapnou matku a tak to zkusí na Rózu. Jejich rozhovor zaslechne Rozin otec a Elišce vynadá. Kdo nakonec s dětmi promluví a pomůže Elišce vyřešit tuto situaci?

V zoo se řeší výstavba pavilonu pro šimpanze Bonobo. Vše půjde pravděpodobně rychleji než se očekávalo. Albert se potýká s neslušným chováním od většiny zaměstnanců a snaží se, aby se ho Roklová zastala. Ta ho v tom k jeho smůle nechá. Tak si vylévá srdce Tess a netuší, že na něj chystá další lestNavíc mu jde po krku Brázda a již za Alberta našel adekvátní náhradu. Jak na vyhazov zareaguje Roklová?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama