in

Příběh Radima (19): Na koncertu jsem měl menší úlet. Po prázdninách mě čekal opravdový šok.

pixabay.com
Reklama

Radim úspěšně ukončil střední školu a užíval si prázdniny před tím, než nastoupí na vysokou. Rozhodl se proto, že s partou přátel zajde na koncert jejich oblíbené kapely v nedalekém městečku a úspěšně složenou maturitu oslaví. Kdyby však věděl, jak se večer zvrtne a koho tam potká, v životě by tam nešel.

Sobota večer.

Byla 6 hodin večer a před mými dveřmi už stáli kluci a pořvávali na mě, abych si pohnul. Popadl jsem proto rychle bundu, pohodlné boty a vydali jsem se na cestu. Rozhodli jsme se jít na koncert pěšky a to i přes to, že to byla celkem dálka. Díky pár flaškám vodky, kterou vzali kluci do batohu, jsme nakonec těch 8 kilometrů ušli a ani nevíme jak.

Hudba duněla a my už z dálky slyšeli nám známé tóny. Mohli hrát teprve tak první písničku, takže jsme všechno krásně stihli a dokonce se i cestou opili. Bylo nám moc fajn, nezřízeně jsem tancovali, naráželi do sebe, zkrátka se bavili….. a pak jsem ji uviděl.

Dokonalost sama.

Dlouhé černé vlasy, úzký pas, ale na bocích a ani hrudníku ji bůh opravdu nešetřil. Byla oblečená v kožené bundě a delší sukni. Vypadala sice o něco málo starší než já, ale to mě neodradilo. Přistoupil jsem k ní a začal se s ní bavit. Už měla taky něco málo popito a tak byla velmi sdílná. Dozvěděl jsem se, že je tu nová, že přišla sama a chtěla poznat toho město z trochu jiného úhlu pohledu. Hudba ale začala zesilovat a tak jsem využil šance a poprosil ji, jestli bychom si nešli povídat bokem. Souhlasila.

pixabay.com

Neuplynula ani půl hodina a z povídání se stala vášnivá líbačka. Osahávali jsme se a vzrušení posílené alkoholem v nás stoupalo. Začal jsem ji rukou sahat pod sukni a očekával jsem, že se možná začne bránit, ale opak byl pravdou. Vyšpulila na mě zadek a vzrušením doslova hořela. Bylo vidět že mě chce. Vytáhl jsem proto z peněženky kondom a na nic jsme nečekali.

To je ona!

Asi o další půl hodiny později, kdy jsme se akorát začali oblékat, jsem slyšel, jak na někdo volá moje jméno. Byli to kluci. Bez ohlášení jsem jim zmizel a určitě mě hledají. Políbil jsem ji na rozloučenou a rychle odešel pryč. Až cestou mi tak došlo, že si nepamatuji její jméno a ani nevím, kde ji hledat. Přeci jen jsem ji tam nechal samotnou…

Výčitky svědomí nakonec ale pominuly stejně rychle jako samotné prázdniny a já musel do nové školy. Naštěstí jsem ji měl kousek od domu a tak jsem si i poměrně dlouho mohl pospat. Byl jsem díky tomu nabitý energií a připraven se seznamovat,… až do té chvíle, kdy vešla ona!

Otevřeli se dveře do učebny a já ji poznal. Ta kráska z koncertu, které jsem se chtěl omluvit. Hned jsem proto ze židle vedle sebe shodil batoh, aby si měla kam sednout a čekal, že místo vedle mě přijme, protože už jich moc nezbývalo. Místo toho ale kolem mě jen prošla a dělala, že mě nevidí. “Dobrý den studenti, jsem vaše třídní učitelka a paní profesorka na některé odborné předměty,” řekla, opřela se o katedru, rozhlédla se po třídě a upřeně se mi nepřátelsky zahleděla do očí…. a já v ten moment věděl, že vysoká škola bude peklo.

Reklama