in

Příběh Denise (23): Být umělcem se vyplácí. Postranní výhody mě vážně překvapují.

pixabay.com
Reklama

Denis chodil na uměleckou školu a i když mu všichni říkali, že ho to stejně neuživí, nevzdával se a šel si za svým snem. Ze začátku ho to sice neživilo naplno, ale jako přivýdělek to bylo lepší než nic. Navíc, nakone objevil, že být umělcem může mít i své nečekané výhody.

Figury

Byl jsem vždycky kreativní duše, miloval jsem umění a rád jsem si namaloval cokoliv, co mi přišlo pod ruku. Známými jsem byl označen za trochu divného, ​​ale co už, takový jsem byl. A pak se stalo něco nečekaného. Začal jsem se více věnovat malování nahých figur a objevil jsem, že mi to jde a to více než jen dobře!

Co bylo nejvíc překvapující, byly přínosy, které tato vášeň přinesla. Začal jsem mít možnost vidět nádherná těla žen v plné kráse. Pracoval jsem s mladými a zvídavými modelkami, které byly neskutečně odvážné a sebevědomé. Vidět jejich krásu a sílu bylo úžasné, a vytvářet umělecká díla inspirovaná jejich těly bylo pro mě nesmírně vzrušující. A ano,.. i tam dole na těch místech.

pixaba.com

Vzrušení

Začalo se tak často stávat, že některé z těchto žen podlehly mému uměleckému kouzlu. Nebo bych měl možná říci, že si všimly mé rýsující se chlouby pod volnými tepláky?  Zkrátka to byly ženy, které si chtěli nezávazně užít a já nebyl proti.

Začínalo to nevinným flirtováním, lechtivými konverzacemi a nakonec jsme spolu zažili divoké románky přímo v mém ateliéru. Umění a vášeň šli ruku v ruce a já to nechtěl nijak zastavovat. Komu by vadilo dostávat zaplaceno za koníček, který ještě k tomu spojíte s erotickou hrou? Věřím že nikomu.

Reklama