in

Příběh Štěpána (34): S partnerkou rádi experimentujeme. Z vyhlášené “trojky” se však stal propadák.

pixabay.com
Reklama

Štěpán i jeho partnerka Aneta jsou docela dost otevření v experimentování a to nejen v životě, ale i ve vztahu a samozřejmě i v posteli. A jelikož jim docházely nápady, rozhodli se pro jednu zábavnou, a zároveň riskantní zkušenost – postelové hrátky ve třech. Kdyby však Štěpán věděl, jak to dopadne, nikdy by se do toho nepustil….

Začátek

Spolu s mou partnerkou jsme tohle téma dlouho probírali a nakonec jsme se rozhodli, že to zkusíme s jednou z jejích kamarádek. Na začátku to bylo pomalé a plné vzrušení. Holky si hrály, polibky létaly vzduchem a já jsem byl docela nadšený z toho, co přijde dál. Naše trojka začala nevinně.

Později se ale začaly věci komplikovat. Obě dvě holky se začaly přetahovat o moji pozornost a to mělo vliv na celou atmosféru. Najednou se všechno stávalo mnohem vášnivější, ale i trochu agresivnější. Problém byl v tom, že obě chtěly být ve středu pozornosti (a především na mně) a tak se velmi často střídaly, aby se náhodou ani jedna z nich necítila zanedbaná.

pixabay.com

Nulové vzrušení

Celé tyhle závody ve vzrušení a pozornosti nakonec probíhaly tak, jak by mě to v životě nenapadlo – ztratilo se to pravé kouzlo a já se začal nudit. Bylo to pro mě mnohem náročnější, než jsem čekal, a postupně jsem začínal ztrácet tu původní chuť do akce.

Abych byl upřímný, kdyby to bylo jen na mě, ukončil bych to a šel spát. Chtěl jsem si od toho všeho odpočinout a raději bych se uspokojil po svém. A bohužel se tento psychický stav promítl i na mém tělo. Nebo snad bohudík?

Už nikdy.

Moje chlouba už nebyla ani zdaleka tak pevná, jako na začátku, čehož si samozřejmě dámy všimli. Omluvil jsem se jim, že je to zřejmě tím množstvím alkoholu a nechal jsem je, aby si hrály jen ony dvě a navzájem si to dodělali. Já je ještě chvíli pozorovat a pak jsem si šel dát sprchu.

Co ale rozhodně vím, že příště už do ničeho takového nejdu. Bohatě mi stačí moje partnerka, které se chci plně věnovat. Je pro mě daleko důležitější její uspokojení, než mít plnou postel žen, cítit se jako alfa, ale ve finále z toho nemít to správné vzrušení.

Reklama